ZAGREB - Jel bio tko?

Baš si smiješan. Čovjek se učlanio početkom ove godine, a prvo pitanje je postavio u 6om mjesecu ove godine gdje piše, da mu se to desilo prošlo ljeto u 7om mjesecu.

Ljudi, dajte malo otvorite oči! Meni to nekak smrdi...
Mislim da si ti smiješan, čim ideš u istraživačke detalje. Kad se učlanio, pa kad je pisao, pa kad se prvi put posrao itd itd. Ja sam kratko i jasno napisao kaj nek proba, a za ostalo me boli kita.....uostalom drugi put nek uzme kredit, pa nek ide s kovertom do "prijateljice"...
 
Grad Zagreb
1/5
Nezaboravno druženje u troje.

Dvije atraktivne djevojke 28 I 30 godina čekaju na tebe. Diskretno druženje u diskreciji. Slike naše.Ne radimo pojedinacno.

Više informacija potražite u oglasu
18.07.2022.
Nešto novo il promijenjen oglas
 
Ja sam bio prije nekih 3 il 4 god tamo...radila jedna crnka sisata,jako dobra,nagovarao je na seks al nije pristala,pa jedna malo jaca cura i treca je bila vitka mladja,neznam vise kak su im imena bila...neznam dal to jos radi,jedanput sam imao dog termin i cekam,zovem,pa se ne javlja,pa veli cekaj jos malo,pa se poslije opet ne javlja i od onda nisam vise isao
taj salon je bio dobra usluga za novac u tom djelu grada, ugavnom ok cure,
šteta da se zatvorio
 
Molim pomoć, nikad nisam ni jednu platio preko plavog oglasnia, ali došlo vrijeme da budem. Sinoć pregledavam sve oglase u Zagrebu, meni 90 % svih oglasa izgledaju savršeno zgodne,a ima u Zagrebu oko 180 oglasa. Čitao sam dosta vaših objava ranije, e sada, ostao sam zbunjen. Možete li molim vas navesti linkove iz plavog og. da rezimiramo, koje su stvarne slike, a koje su lažne. Koje su najzgodnije u tijelu, a koje u licu? Šaljite pliz pliz provjerene linkove da imamo neki zaključak, da stalno ne pišemo isto. Pa jbg, slike izgledaju odlično...
U PO od 200 oglasa, možda je svega 40, 50 žena.. dosta oglasa se duplira ili čak učetverostručuje.. a neke ženske se nude pod više nickova i usluga
 
U stanu to bilo?meni je bas ostala ta crnka u sjecanju,bas onak rasna,sisata...al ima vec toga par godina...uvijek su tam bile dobre picke
 
Nije uopće ružna . Izgleda bolje id svih onih odrona koje nabrajate ovdje . Jbt Marica, Lisinski, Baba Utrine , pa to je da se ispovraćas nad samim sobom . Ovo je ogledni primjerak Milfice i ima sve zube za razliku od Extra djevojke koju ovdje svi hvalite , jbt žena nema ni jednog svog zuba. Bakterije si joj pojele zubno meso , ne može ni gebis nositi koliko joj se uvuklo .
Dea , Andrea je za ovu Kraljica , ali ima svoje mušice i morate ju dobro pripremiti . Prije svega voli jako cugati i sve polako , cigica , 2-3 stamprleka i onda spika” Mili a sto ni ti želio “. S njom se može sve , ali bas sve sto vam mozak može zamisliti .
koliko traži
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh