ZAGREB - Jel bio tko?

Jel ko uspio odraditi? Mene izradila…na lokaciji ne javlja se…blizina Kvatrića navodno
 
Pozdrav braćo jebači!!
Jel bi tko kod one profesorice s Po a oglas joj počinje s:Haj želiš se malo??
Na fotkama izgleda ok prava MILF ali u oglasu joj tekst vuče na tešku filozofiju..
 
Molim pomoć, nikad nisam ni jednu platio preko plavog oglasnia, ali došlo vrijeme da budem. Sinoć pregledavam sve oglase u Zagrebu, meni 90 % svih oglasa izgledaju savršeno zgodne,a ima u Zagrebu oko 180 oglasa. Čitao sam dosta vaših objava ranije, e sada, ostao sam zbunjen. Možete li molim vas navesti linkove iz plavog og. da rezimiramo, koje su stvarne slike, a koje su lažne. Koje su najzgodnije u tijelu, a koje u licu? Šaljite pliz pliz provjerene linkove da imamo neki zaključak, da stalno ne pišemo isto. Pa jbg, slike izgledaju odlično...
 
Molim pomoć, nikad nisam ni jednu platio preko plavog oglasnia, ali došlo vrijeme da budem. Sinoć pregledavam sve oglase u Zagrebu, meni 90 % svih oglasa izgledaju savršeno zgodne,a ima u Zagrebu oko 180 oglasa. Čitao sam dosta vaših objava ranije, e sada, ostao sam zbunjen. Možete li molim vas navesti linkove iz plavog og. da rezimiramo, koje su stvarne slike, a koje su lažne. Koje su najzgodnije u tijelu, a koje u licu? Šaljite pliz pliz provjerene linkove da imamo neki zaključak, da stalno ne pišemo isto. Pa jbg, slike izgledaju odlično...
to sve šta izgleda odlično su ti prevare, tako da ti ostaje jedino opcija ono neodlično
 
znaš šta, najbolje ti je kao i svi ovdje sjest i zvat jer ovo šta ti tražiš ja bi te tražio da mi platis 😂
Ne fakat ne tražim čuda, tražim solidnu žensku u tijelu i licu. A šta bi postigao da ih zovem kad ih nisam vidio u licu i tijelu kak izgledaju, tramim neki prosjek, da solidno izgledaju, može i klinka, a može i 40 godišnjakinja
 
Dečko, nije ovo Konzum pa da ima na izbor koje meso i po kojoj cijeni, nazoveš dogovoriš odeš vidiš ak je dobro jebeš, ak nije okreneš se. Ak pojebeš pomogneš tu na forumu sa nekim osvrtom. I to je to nema tu neke filozofije😁
Tako je, upravo tako, zato ja vas molim da pomognete koje da zovem, koje su najzgodnije po vama od toga šta se nudi...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh