ZAGREB - Jel bio tko?

Halo majstore, fulao si stranicu, nije ovo shemale@trans...
Još ja gledam poruku i mislim si pa Viki nema alatku. Reko možda ovaj zove pičku alatom, al opet kak mu odgovorit na pitanje "koliko je alat". Jebem ti život di je svijet otišao... moraš naglašavat da ak se osoba zove Viktorija da je žensko a ne muško s kitom. Slobodno pretpostavite da svi u ovoj temi pitaju za žene, isto kao što možete slobodno pretpostavit da na temi shemale svi pitaju za muškarce koji misle da su žene.
 
Pozdrav svima, vidim da ovdje ima dosta ekipe koja je prošla sve te cure sa PO.
Išao sam davno na kurve i imao sam par dobrih iskustava, ali te djevojke nisam više nikad našao. Možda će znalci sa ovog foruma znat odgovorit tko su te djevojke i jel rade još.
Nova Galerija Antunovic- naime susret sa ovom curom sam imao davno prije nego se otvorio onaj kokošinjac, cura je bila crne kose i radila je tamo negdje između 2016/17. Prilikom ulaska u stan mi je odmah skinula hlače i gaće i počela radit oralno, znači nisam joj ni pare dao nit se otuširao. Sex je bio vrhunski, čak smo napravili pauzu između, popili sok i zapalili pljugu. Vrhunsko iskustvo koje bih ponovio, al ne znam ime djevojke.

Prečko-iza tržnice bogu iza nogu, cura plave kose, malo mršavija sa tetovažom škorpijona ako se ne varam, radila je neke GFE masaže na zanimljiv način, također nemam infa o njoj.

ako netko zna za ove dvije, slobodno neka veli svoja iskustva i možda ih pronađemo, hvala 🙂
 
Salon kod Kvatrica , masaže 300-400-600. Nema oralno ni sex . Jedna od te tri cure je poznata Nicole.

Ako već ideš tamo onda traži ovu ;
Lol poznam tu Nicole i kolegicu ju također,



evo im fb profili ak nekog više zanima.

Manga, jel ti možda znaš odgovor na moj post od sinoć?
 
Lol poznam tu Nicole i kolegicu ju također,



evo im fb profili ak nekog više zanima.

Manga, jel ti možda znaš odgovor na moj post od sinoć?
@adminxxxlj1 molim te da obrišeš ovo. Tip dila privatne podatke o curama po forumu.

@Zamrznuti pa koji ti je kurac? Ajde i svoj FB profil stavi onda ak si faca.
Kakvo dilanje, nemam ja nikakve zarade. Svako pametan će samo pogledat profil i nastavit dalje.
 
Pozdrav društvo , ako netko ima broj od stare Eme iz Aleje Pomoraca bio bi zahvalan ! Imao sam novi broj ali izgubio telefon i nemam ga vise
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh