ZAGREB - Jel bio tko?

Nisam ti ja Vidoviti Milan , ali prema tvom opisu i performansu , tj. Napadu na samom vratima , mogla bi biti mala Karla ili Vikica

Za ovu iz Prečkog ne znam, dao si mi malo informacija o curi .
 
Nisam ti ja Vidoviti Milan , ali prema tvom opisu i performansu , tj. Napadu na samom vratima , mogla bi biti mala Karla ili Vikica

Za ovu iz Prečkog ne znam, dao si mi malo informacija o curi .
 
Salon kod Kvatrica , masaže 300-400-600. Nema oralno ni sex . Jedna od te tri cure je poznata Nicole.

Ako već ideš tamo onda traži ovu ;
Nicole je vrhunska picka al kad bi htjela se a be drkanje za 400min jos se trudi da sto prije zavrsis,sve su iste u tom salonu i da ta nicole uglavnom radi samo do 15h
 
Lol poznam tu Nicole i kolegicu ju također,



evo im fb profili ak nekog više zanima.

Manga, jel ti možda znaš odgovor na moj post od sinoć?
Pa dobro "zamrznuti" čemu ovo razmetanje, pa zašto to radiš???? Ako su te nečim povrijedile onda to riješi kao muško a ne kao pička objavom njihovog identiteta. Pa jesi li svjestan da cure uglavnom skrivaju svoj identitet, pa jbt nije uopće problem saznati tko je svaka od njih ali čemu to????? Zar ne misliš da ćeš s ovom objavom javno osramotiti ne samo njih već i njihovu obitelj. Pa pogledaj na naslovnoj stranici koliko ljudi svakodnevno posjeti ovaj forum.
 
Pa dobro "zamrznuti" čemu ovo razmetanje, pa zašto to radiš???? Ako su te nečim povrijedile onda to riješi kao muško a ne kao pička objavom njihovog identiteta. Pa jesi li svjestan da cure uglavnom skrivaju svoj identitet, pa jbt nije uopće problem saznati tko je svaka od njih ali čemu to????? Zar ne misliš da ćeš s ovom objavom javno osramotiti ne samo njih već i njihovu obitelj. Pa pogledaj na naslovnoj stranici koliko ljudi svakodnevno posjeti ovaj forum.
Ufff da Oldy , ovaj Zamrznuti je puno pretjerao . Ne znam zašto tu neki administrator ne obrise te linkove , sto se čeka ????
 
kuhaju ajvar i kisele kupus, to su one 2 sa kajzerice koje ti uzmu za pseudomasažu i drkanje 500 kuna, bio je i oral sa kondomom al ga ne rade skupa nego jedna pa druga, bacanje love
Te dvije glupace sa Kajzerice sam jos prije cca godinu i pol prijavio na murju koliko su mi dignule tlak... rekao sam murjacima da me boli kurac nek mi naplate kaznu i da cu ici na sud ako treba, ali da zelim da njih dve prestanu varati ljude...ocito nisu nista poduzeli... to je pre pre strasno kakvu prevaru njih dvije rade.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh