ZAGREB - Jel bio tko?

bio kod šarmantne dame dok je još bila u gajevoj u centru. sad je na remizi. puljska ulica ili tako nesto. udes u dvoriste i gledaju joj vrata od dvorista pa te moze i docekati u nekom sexy izdanju ili topless. ima vise od 50. mozes svrsiti u usta i vrijedat ju. krupnija nego na slikama, dobre sise medu koje mozes fino staviti. kaze nesto...nista ispod 300 kn jer radi od doma pa radi susjeda itd, ali to joj samo sacuva novca extra, prije je pusila za 200, ali sad se vj moze isto spustiti na 200, a mozda i sex, ako joj kazes da puno mlade i utegnutije rade za njenu cijenu!
Jel je ona na slikama? Kaze kolega nije. I ako nike kako izgleda? Jel gabor ili prolaz?
 
Ako misliš sa sam neozbiljan , zanemari moju preporuku .
Nježna brineta , izuzetno krhkog tijela , nježne i glatke koze , punih prirodnih usana s kojima se ljubi i ljubi cijelo tijelo .
Grudi 2, jako lijepa , mala guza . Lijepo lice , visina 165 cm, duga kosa preko ledja ( skoro do guzice ).

Savjet za tebe : neki put moraš i vjerovat ljudima i ne možeš cijeli život živjeti u nevjerici 🤗
Hvala za opis ali kak dela posao i za koju lovu ? Hvala
 
Jel bio tko kod Patricije sa ljubavnog oglasnika? Meni se nije javila danas u par navrata.

Njeni oglasi

Broj 0955644151
Ima kakvih novosti o Patriciji?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh