ZAGREB - Jel bio tko?

Ljudi ima neko kakva saznanja o studenticama iz Doma S. Radić ili Cvjetno da se karaju za lovu? Kontakti li slično
To teško da ćeš saznati osim ako ne odeš u petak-subotu navečer u klubove oko doma, pa jednostavno uletiš sa spikom "hoćeš 200kn za oral u WC-u". Nisam to probao osobno, no neki moji poznanici (istina, prije jedno 6-7 godina je to bilo) su imali polovične sreće. Neke su znale uzvratiti sa šamarčinom od koje boli glava, neke su rado pristale i odradile posao. :)
 
To teško da ćeš saznati osim ako ne odeš u petak-subotu navečer u klubove oko doma, pa jednostavno uletiš sa spikom "hoćeš 200kn za oral u WC-u". Nisam to probao osobno, no neki moji poznanici (istina, prije jedno 6-7 godina je to bilo) su imali polovične sreće. Neke su znale uzvratiti sa šamarčinom od koje boli glava, neke su rado pristale i odradile posao. :)
Prati naglaske cura, izbjegavaj imocanke i taj kraj, probaj sa zagorkama i to malo prema dravi, najpristupacnije iz mog iskustva, ne moras ni pare nuditi, mislim, uletis s frendom sa spikom i platis koju rundu, i udaris kasnije grupno ako vas krene, al ak os samo platiti jbg, gledaj kada im je kraj mjeseca i ostaju bez para.
 

zna netko nesto o ovima? nema na forumu skoro nista o njima
 
Cura 25 do 28 god rekao bih. Body nije loš ali oral iako sa gumicom jako dobar. Radi i seks ali nisam probao. Da se prstenjačiti, nisam vadio prste iz pice dok mi je pušila.
 



Ciaos ljudi, ova su mi dva oglasa zapala za oko. Volim tamburat malo starije. Bio tko? Iskustva? Nisam nasao u prijasnjim postovima nista o njima, ali je i moguce da sam previdio. Ako su okej krecem u napad kroz dan dva. ✌
bio kod šarmantne dame dok je još bila u gajevoj u centru. sad je na remizi. puljska ulica ili tako nesto. udes u dvoriste i gledaju joj vrata od dvorista pa te moze i docekati u nekom sexy izdanju ili topless. ima vise od 50. mozes svrsiti u usta i vrijedat ju. krupnija nego na slikama, dobre sise medu koje mozes fino staviti. kaze nesto...nista ispod 300 kn jer radi od doma pa radi susjeda itd, ali to joj samo sacuva novca extra, prije je pusila za 200, ali sad se vj moze isto spustiti na 200, a mozda i sex, ako joj kazes da puno mlade i utegnutije rade za njenu cijenu!
 
bio kod šarmantne dame dok je još bila u gajevoj u centru. sad je na remizi. puljska ulica ili tako nesto. udes u dvoriste i gledaju joj vrata od dvorista pa te moze i docekati u nekom sexy izdanju ili topless. ima vise od 50. mozes svrsiti u usta i vrijedat ju. krupnija nego na slikama, dobre sise medu koje mozes fino staviti. kaze nesto...nista ispod 300 kn jer radi od doma pa radi susjeda itd, ali to joj samo sacuva novca extra, prije je pusila za 200, ali sad se vj moze isto spustiti na 200, a mozda i sex, ako joj kazes da puno mlade i utegnutije rade za njenu cijenu!
🤣 prva nema tamburanja, HJ
 

Jel bio tko, jel to ona na slici? Nudi samo masazu ili??
 
Ja osobno ne preporučujem ni jednu djevojku jer svi smo mi različiti , svatko od nas voli drugačije djevojke , masazu i odnos .
Rekao sam da postoje bolje opcije za B2B masazu , negdje se uz odličnu masazu može dobiti odličan oral i sex . Netko voli B2B i ručni HE.

Evo moja opcija za odličan B2B , vrhunski oral i odličan sex bi bila Marina.
Ako misliš na Zapruđe, pridružujem👍
 
bio kod šarmantne dame dok je još bila u gajevoj u centru. sad je na remizi. puljska ulica ili tako nesto. udes u dvoriste i gledaju joj vrata od dvorista pa te moze i docekati u nekom sexy izdanju ili topless. ima vise od 50. mozes svrsiti u usta i vrijedat ju. krupnija nego na slikama, dobre sise medu koje mozes fino staviti. kaze nesto...nista ispod 300 kn jer radi od doma pa radi susjeda itd, ali to joj samo sacuva novca extra, prije je pusila za 200, ali sad se vj moze isto spustiti na 200, a mozda i sex, ako joj kazes da puno mlade i utegnutije rade za njenu cijenu!
Da hvala, zvao sam kaze komplet 300 kn. Sutra ce primiti excalibur.😆
 
bio kod šarmantne dame dok je još bila u gajevoj u centru. sad je na remizi. puljska ulica ili tako nesto. udes u dvoriste i gledaju joj vrata od dvorista pa te moze i docekati u nekom sexy izdanju ili topless. ima vise od 50. mozes svrsiti u usta i vrijedat ju. krupnija nego na slikama, dobre sise medu koje mozes fino staviti. kaze nesto...nista ispod 300 kn jer radi od doma pa radi susjeda itd, ali to joj samo sacuva novca extra, prije je pusila za 200, ali sad se vj moze isto spustiti na 200, a mozda i sex, ako joj kazes da puno mlade i utegnutije rade za njenu cijenu!
Sarmantna ti nije na slikama😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh