ZAGREB - Jel bio tko?

ja sam ju probao kontaktirati ali nije mi odgovorila. baš sam si neki dan dao malo truda i pogledao po forumu što kaže ekipa i stalno se ponavlja “je li tko bio” ali ima i recenzija koja nikako nije pozitivna. upiši u tražilicu Gabrijela pa ćeš naći recenziju
Ta ti trazi 150 eura za sat,90 za 30 min. Samo outcall, hoće hotele ili apartmane.
 
Netko se uspio dogovoriti ili isprobati? Već je nedavno bio taj oglas

"Tetamaja" je stvarno jedno ugodno osvježenje u trenutnoj ponudi na "tržištu plaćenog seksa". Cura je upravo kako i izgleda na slikama, vitka, dugih nogu i prekrasne okrugle stražnjice. Dočekala me u elegantnom izdanju s dozom erotike ali ništa degutantno. Crna pripijena strech mini haljina dugih rukava. Visoke štikle koje baš ističu jako lijepe noge i guzu. Druženje bilo u urednom apartmanu, ponudila me kavom iz Dolce gusto aparata... Cura je vrlo elokventna i opuštena kao i sama atmosfera.
Obzirom da sam bio više nego zadovoljan uslugom odlučio sam se nakon 4 dana i za trojku. Njena frendica je atmosferu kao i užitak digla na još višu razinu. Iskreno nisam do sada imao iskustvo u plaćenoj trojci i ne mogu biti objektivan jer ne mogu taj doživljaj uspoređivati ali sam stvarno imao predivno druženje s tim curama. I da, one su na slikama odnosno slike su njihove.
Lokacija je na Črnomercu, cijena 150 eura solo, 300 eura sa obje.
Oral bez, sex sa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh