ZAGREB - Jel bio tko?

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/masaze-oglas-4711262
ova zena ne vrijedi ni 200kn koje trazi za masazu i oral....ona je na slici i izgleda tako ali od masaze nista malo tracka bez ulja bez iceg...b2b kod nje ne postoji malo ga medu sise stavi i onda krece jako los oral s gumicom...cak mi se cini da je zena alkic...cugala pivu konstantno i konstantno javljanje na mob dok "masira" i "pusi"
A sine koristi trazilice imas recenzija o njoj crni sine...
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/masaze-oglas-4711262
ova zena ne vrijedi ni 200kn koje trazi za masazu i oral....ona je na slici i izgleda tako ali od masaze nista malo tracka bez ulja bez iceg...b2b kod nje ne postoji malo ga medu sise stavi i onda krece jako los oral s gumicom...cak mi se cini da je zena alkic...cugala pivu konstantno i konstantno javljanje na mob dok "masira" i "pusi"
Jel pricala o nekim bojama ?
Jedino sto ta doticna ima su njene sise, ovo ostalo je sve upitno. Za probat jednom, za vratit se ne, dok ne dovede sebe u red.
 
Da li je netko bio nedavno kod Azijatkinje u Šubićevoj(bio prije cca 8mj, javljala se i bila s njom on baba)
Ima li kavih promjena usluge i ostalog?
L.P.
 
Jel bio tko kod Patricije sa ljubavnog oglasnika? Meni se nije javila danas u par navrata.

Njeni oglasi

Broj 0955644151
 
Prilično si hrabar kad prozivaš nekog nepismenim i vjerojatno imaš Akademsku potvrdu , barem Zagrebačkog sveučilišta , ne onog Banjalučkog 😂
Da za razliku od tebe imam, nije Zagrebačko nego Osječko, i to još iz vremena mraka, ali za tebe sasvim dovoljno. I samo nastavi vrijeđati ali probaj na hrvatskom jeziku. I slobodno svoje frustracije liječi na nama dotepencima u Zagreb.
 
Da za razliku od tebe imam, nije Zagrebačko nego Osječko, i to još iz vremena mraka, ali za tebe sasvim dovoljno. I samo nastavi vrijeđati ali probaj na hrvatskom jeziku. I slobodno svoje frustracije liječi na nama dotepencima u Zagreb.
Iz tvog pristupa iščitavam da ti imaš velike komplekse . Prozivaš me nepismenim , a nemas pojma kome se obraćaš . Zato sam ti rekao da si prilično hrabar ili možda nepromišljen kad nepoznatoj osobi tako spočitavaš .
 
Iz tvog pristupa iščitavam da ti imaš velike komplekse . Prozivaš me nepismenim , a nemas pojma kome se obraćaš . Zato sam ti rekao da si prilično hrabar ili možda nepromišljen kad nepoznatoj osobi tako spočitavaš .
Nije me briga za tvoju pismenost, to ti je sam uzgred reakcija na tvoj bezobrazluk. Čovjek je iznio pitanje, kao i svatko drugi na ovom portalu, i ti se nađeš pametovati o "opštem kaosu" i ti mi se nađeš docirati o kompleksima a procjenjuješ nečiju "opštu kaotičnost" na osnovu jednog pitanja. Ukoliko imaš što za reći javi se slobodno u PP a ne da spamamo temu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh