ZAGREB - Jel bio tko?

Jel to ona viki, umjetna plavuša sa smeđim očima, sitna, ima neke madeže i radi u onom kvazi salonu za masažu, sa platoa zgrade se spušta stepenicama u taj tkz. salon?
Ne, to nema veze sa Viky iz Folnegovićeve (Viky je vitka, lijepa, pristojna, elokventna i suradljiva cura duge plave kose), isto tako vidim da su je neki zamijenili sa guzatom crnkom Viki koja je neko vrijeme radila kod restorana Trnjanka (bolje da sam otišao na janjetinu).
 
Ne, to nema veze sa Viky iz Folnegovićeve (Viky je vitka, lijepa, pristojna, elokventna i suradljiva cura duge plave kose), isto tako vidim da su je neki zamijenili sa guzatom crnkom Viki koja je neko vrijeme radila kod restorana Trnjanka (bolje da sam otišao na janjetinu).
Ja bih to ljudima ovako objasnio :
Ovo je Viki s Folke

A ovo je Viky maserka
 
Ja bih to ljudima ovako objasnio :
Ovo je Viki s Folke

A ovo je Viky maserka
Točno TO. Nije mi se dalo ići kopirati oglase na PO.
Hvala Manga.
 
Upisi u trazilicu tea kruge, imas napisane recenzije
Opaska! Ova je isto Tea i isto je na Krugama. I ona ima škembu, starija je i bila je u ljubav je na selu. Nisam bio, okrenuo se, odbila me škemba.


Ovo je Tea Kruge koja je mlađa (oko 35 cca), ona je OK s obzirom na ostale, nudi masažu i komplet. Plava, vitka, silikoni 3, OK izgleda. Cijene su drkica 200, oral 300, b2b 400, komplet 30min 600. Nisam dugo bio možda je mijenjala cijene. Link: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/100-prava-ljepotica-oglas-4079699
Ako nisi bio, odi kod nje.
 
Upisi u trazilicu tea kruge, imas napisane recenzije
Bio sam i ja kod nje. Faca nis posebno, plava kosa, skembicu ima ko kaj je vec creceno, noge isto malo punije i veca guza.
Nisam jebao, samo sam uzeo pusenje pol cuke, 200 kn. Popila je malo, ne sad ono da je mrtva pijana, al se vidlo da je cugnula. Nije neka pusacica bas, duda glavic pa sam je uputio da ga malo vise primi u usta i sise, pa je bilo ok, zaslinila ga je dosta.
U jednom trenu onak napaljenog me copila zelja, fetis kaj vec, da je lupam kurcem po skembi i svrsim tak, rekla je moze, nije posebno kostalo. Tak da sam kurcem isamarao i zalio tu njenu skembu😁.
Dal bi opet, ne znam, sumnjam.
 
Bio sam i ja kod nje. Faca nis posebno, plava kosa, skembicu ima ko kaj je vec creceno, noge isto malo punije i veca guza.
Nisam jebao, samo sam uzeo pusenje pol cuke, 200 kn. Popila je malo, ne sad ono da je mrtva pijana, al se vidlo da je cugnula. Nije neka pusacica bas, duda glavic pa sam je uputio da ga malo vise primi u usta i sise, pa je bilo ok, zaslinila ga je dosta.
U jednom trenu onak napaljenog me copila zelja, fetis kaj vec, da je lupam kurcem po skembi i svrsim tak, rekla je moze, nije posebno kostalo. Tak da sam kurcem isamarao i zalio tu njenu skembu😁.
Dal bi opet, ne znam, sumnjam.
Bio i ja kod nje prije par godina prije sexa popili pivu ,da se ljubiti sa jezikom i solidno puši ,izmjenili 2 poze misionarsku i doggy a cowgirl nije htjela rekla da ju bole prepone da nemože tu pozu i meni je druženje bilo u redu sa njom ,pušenje bez kondoma i voli se ljubit tak da preporučujem .
 

dobro kaj je ovo, kakvi su ti uvjeti, jel ja placam njoj il ona meni hahaha 😂
jel ono njena slika, mislim ak je, onda moze bit sretna da se itko javi, a ne jos uvjete postavljat
bokte svasta, zato lagano i odustajem od nasih, strankinje su skuplje, al nema ovakvih pizdarija
 
Jel bio netko kod Manuele, jako sam zaintrigiran njenim slikama, pa ako je netko bio jesu njene slike i kakva je usluga? Tnx
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh