ZAGREB - Jel bio tko?

Slažem se….
Zvao sam je prošli mjesec,na telefon mi se činila kao da je pred padom u alkoholnu komu…
Totalno nerazgovjetno pričanje,uspio sam je razumjeti da je rekla 300/600….I to je sve kaj sam uspio odgonetnuti tokom razgovora…
Nekako mi se čini da sam nekim čudom i dosao taj dan do nje,vjerovatno bi se okrenuo na vratima kad bi ju vidio u kakvim je stanju…
Meni je rekla 400 za pola sata pa sam je pitao jel moze za 300, odbrusila je nemoze i poklopila
 
pozdrav ekipa, novi sam ovdje, i vec duze gledam ove oglase a nikako odluciti da nazovem jer mi je prvi puta da bih probao ovako s oglasa. Vidim da je tu vecina zvala, isla kod vise djevojaka itd. Htio sam vas pitati na sto trebam paziti, ima li prevara, vise mi odgovara da dodje kod mene, pa je li to pametno ili je bolje ici u njihov prostor? Hvala unaprijed na odgovorima!
 
pozdrav ekipa, novi sam ovdje, i vec duze gledam ove oglase a nikako odluciti da nazovem jer mi je prvi puta da bih probao ovako s oglasa. Vidim da je tu vecina zvala, isla kod vise djevojaka itd. Htio sam vas pitati na sto trebam paziti, ima li prevara, vise mi odgovara da dodje kod mene, pa je li to pametno ili je bolje ici u njihov prostor? Hvala unaprijed na odgovorima!
Nema prevara , trebaš paziti na sebe i što više novaca da nosiš sa sobom , a najbolje da tu ostaviš broj pa će te neka od njih pozvati da se dogovorite
 
pozdrav ekipa, novi sam ovdje, i vec duze gledam ove oglase a nikako odluciti da nazovem jer mi je prvi puta da bih probao ovako s oglasa. Vidim da je tu vecina zvala, isla kod vise djevojaka itd. Htio sam vas pitati na sto trebam paziti, ima li prevara, vise mi odgovara da dodje kod mene, pa je li to pametno ili je bolje ici u njihov prostor? Hvala unaprijed na odgovorima!
Uvjek kad igraš bolje je na domaćem nego na gostujucem terenu a i lakse ti je dat joj crveni karton ako igra nekorektno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh