Veselkoka
Member
Profesorica??-jel to ona kaj joj oglas počinje s Haaj želiš se malo?Mislim da za Mirelu nije bilo losih recenzija, mozda mislis na onu profesoricu iz N.Zagreba, o njoj je bilo i dobro i lose...
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Profesorica??-jel to ona kaj joj oglas počinje s Haaj želiš se malo?Mislim da za Mirelu nije bilo losih recenzija, mozda mislis na onu profesoricu iz N.Zagreba, o njoj je bilo i dobro i lose...
upravo ta...ženska je teška, no ja sam očigledno uspio pogoditi pravi pristup i bilo mi je baš ok jer ženska nije odron nego sasvim solidna ženska sa sisom i guzicom za kojima bi se okrenuo na cesti..Profesorica??-jel to ona kaj joj oglas počinje s Haaj želiš se malo?
Evo o tom pričam... Tebi je "malo jača" a kolega u drugoj temi uredno i pošteno napiše da je žena klasa BBW dakle debela debeljuca i još pošteno i iskreno napomene da joj salo prekriva picu. To cijenim. A tebi je "malo jača" I onda čovjek ode i zajebe se i izgubi vrijeme jer za jebene prasice debele ovdje neki pišu kako su "malo jače". Dajte, ak već opisujete, opišite kak spada.Mirela…Veslačka,jedno od boljih pušenja koje sam dobio…a nemam malo utakmica u nogama,i nije odron…malo je jača ali uredna i čista
Mirela jest malo jača, no definitivno nije debela debeljuca, niti joj salo prekriva picu, to su gluposti. Baš se danas spremam kod nje pa ću provjeriti ponovoEvo o tom pričam... Tebi je "malo jača" a kolega u drugoj temi uredno i pošteno napiše da je žena klasa BBW dakle debela debeljuca i još pošteno i iskreno napomene da joj salo prekriva picu. To cijenim. A tebi je "malo jača" I onda čovjek ode i zajebe se i izgubi vrijeme jer za jebene prasice debele ovdje neki pišu kako su "malo jače". Dajte, ak već opisujete, opišite kak spada.
Aj provjeri pa javi kolko slojeva sala ima. Jel samo jedan ili više.Mirela jest malo jača, no definitivno nije debela debeljuca, niti joj salo prekriva picu, to su gluposti. Baš se danas spremam kod nje pa ću provjeriti ponovo![]()
Zna se kaj je debelo,a zna se kaj je malo jače…po meni ona nije debela…neko ko voli tanke zene,njemu ce biti debela.Mislim da sam ti s tim sve rekao…ocito da tebi pase zena od 175 i 50 kg…Ukusi su razlicitiEvo o tom pričam... Tebi je "malo jača" a kolega u drugoj temi uredno i pošteno napiše da je žena klasa BBW dakle debela debeljuca i još pošteno i iskreno napomene da joj salo prekriva picu. To cijenim. A tebi je "malo jača" I onda čovjek ode i zajebe se i izgubi vrijeme jer za jebene prasice debele ovdje neki pišu kako su "malo jače". Dajte, ak već opisujete, opišite kak spada.
je, da ti i slikam po mogućnostiAj provjeri pa javi kolko slojeva sala ima. Jel samo jedan ili više.
Joj već duže vrijeme brusim zube a i još nešto za nju..upravo ta...ženska je teška, no ja sam očigledno uspio pogoditi pravi pristup i bilo mi je baš ok jer ženska nije odron nego sasvim solidna ženska sa sisom i guzicom za kojima bi se okrenuo na cesti..
Kolko traži ona?upravo ta...ženska je teška, no ja sam očigledno uspio pogoditi pravi pristup i bilo mi je baš ok jer ženska nije odron nego sasvim solidna ženska sa sisom i guzicom za kojima bi se okrenuo na cesti..
tražila je 600 kn prije cca dvije godineKolko traži ona?
Koliko sam bio shvatio,ona je bila u Draskovicevoj prije cca 10 dana…pokušao sam je dobiti,ali nije se javljalaJel mozda zna tko dal' je teta kim jos uvijek aktivna? S njom sam imao odlično iskustvo. Bila je u zgu pocetkom godine i od onda nisam vidio oglas.
Ovo joj je bio oglas.
![]()
Teta Kim 24g ♡
Sexy malena 160/50/3 silikoni , prestani traziti ;) Pruzam masaze sa raznim zavrsecima ISKLJUCIVO za situiranu gospodu.…www.oglasnik.hr
Bio bi zahvalan za info.
I onda je bila u draskovicevojKoliko sam bio shvatio,ona je bila u Draskovicevoj prije cca 10 dana…pokušao sam je dobiti,ali nije se javljala
Zahvaljujem na infoBio je neki drugi oglas,ne mogu ga naci…a zvao sam previse brojeva u tom periodu…možda neko ko je bio pa da podijeli neku korisnu info.
apsolutno nikakve slojeve sala nema....neznam zašto pišete gluposti,žena je puna oblina ali debela nijeAj provjeri pa javi kolko slojeva sala ima. Jel samo jedan ili više.
To su drkarosi koji čekaju placu da bi odvojili 400 kn za sex…po mogućnosti da za tih 400 kn budu kod ženske dva sata i u tih 400 kn da ženska izgleda ko Kim Basinger u najboljim danima…Meni osobno je dotična prava milfara sa oblinama upravo tamo gdje trebaju bitiapsolutno nikakve slojeve sala nema....neznam zašto pišete gluposti,žena je puna oblina ali debela nije
pa ona i nije daleko od Kim BasingerTo su drkarosi koji čekaju placu da bi odvojili 400 kn za sex…po mogućnosti da za tih 400 kn budu kod ženske dva sata i u tih 400 kn da ženska izgleda ko Kim Basinger u najboljim danima…Meni osobno je dotična prava milfara sa oblinama upravo tamo gdje trebaju biti
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|
![]() |
Tel: 064/677-677
|