ZAGREB - Jel bio tko?

Ljudi,nisam nikoga trazio nikakav link…nego sam prelistao forum i našao ono kaj mi odgovara,ljudi su napisali knjige o curama i svoja iskustva…Nemojte biti gotovani.Upišeš Maja u tražilicu i izbacit ce ti deset stavki,od tih deset na sigurno tri-cetri imas detaljne recenzije od drugih ljudi i linkove za oglas…Samo treba uzeti 5 min. vremena i pročitati
I bilo ti je lakše pisat roman u poruci nego poslat link, a maja ima bar deset.... Ej, stari, ti si teški degenerik!
 
Ako je neko ovdje degenerik,onda je to tvoja malenkost…konju jedan,zadnjih par dana samo ispitujes,tako nećeš nista pojebat.Jel ima ljepe zube,jel ima krive noge,jel ovakva jel onakva…Frende,odes platiš i vidiš…od pitanja nema nista
Bio sam u zadnje vreme kod Dee i kod Pantere i o njima sam napisao recenzije, prije toga nisam išao oko godinu i glupo mi je pisat stare recenzije... Maja ima puno i teško je pronaći ovu iz španskog pa sam zamolio pomoć zato jer forum tome služi... Planiram otić kod erotik djevojke i naravno da ću napisat detaljnu recenziju o tomr
 
Mirela…Veslačka,jedno od boljih pušenja koje sam dobio…a nemam malo utakmica u nogama,i nije odron…malo je jača ali uredna i čista
Evo o tom pričam... Tebi je "malo jača" a kolega u drugoj temi uredno i pošteno napiše da je žena klasa BBW dakle debela debeljuca i još pošteno i iskreno napomene da joj salo prekriva picu. To cijenim. A tebi je "malo jača" I onda čovjek ode i zajebe se i izgubi vrijeme jer za jebene prasice debele ovdje neki pišu kako su "malo jače". Dajte, ak već opisujete, opišite kak spada.
 
Evo o tom pričam... Tebi je "malo jača" a kolega u drugoj temi uredno i pošteno napiše da je žena klasa BBW dakle debela debeljuca i još pošteno i iskreno napomene da joj salo prekriva picu. To cijenim. A tebi je "malo jača" I onda čovjek ode i zajebe se i izgubi vrijeme jer za jebene prasice debele ovdje neki pišu kako su "malo jače". Dajte, ak već opisujete, opišite kak spada.
Mirela jest malo jača, no definitivno nije debela debeljuca, niti joj salo prekriva picu, to su gluposti. Baš se danas spremam kod nje pa ću provjeriti ponovo ;)
 
Evo o tom pričam... Tebi je "malo jača" a kolega u drugoj temi uredno i pošteno napiše da je žena klasa BBW dakle debela debeljuca i još pošteno i iskreno napomene da joj salo prekriva picu. To cijenim. A tebi je "malo jača" I onda čovjek ode i zajebe se i izgubi vrijeme jer za jebene prasice debele ovdje neki pišu kako su "malo jače". Dajte, ak već opisujete, opišite kak spada.
Zna se kaj je debelo,a zna se kaj je malo jače…po meni ona nije debela…neko ko voli tanke zene,njemu ce biti debela.Mislim da sam ti s tim sve rekao…ocito da tebi pase zena od 175 i 50 kg…Ukusi su razliciti
 
Izgleda da on nije nikad čuo za to da ako ti se neka ne sviđa,ne moras ju jebat…okreneš se i odes jednostavno…On se toliko izgleda uplaši da i ako mu se ne sviđa on svejedno jebe,jer u njegovoj glavi on se vec zajebao čim je pročitao rezenziju od nekog drugog i dosao da vidi…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh