ZAGREB - Jel bio tko?

Jako loše, loše. Bespotreban gubitak vremena i kolačića. Dosta fizički oronula i depresivna osoba. Djeluje nezdravo u svakom pogledu. Ima navodno barem 1001. problem u životu, od kojih barem 100 nabroji u prvih 10 min. Inače tih 10 min ulazi u vrijeme koje potajno prati. Prostor rupa, nema čistih ručnika, nema sapuna, nema ni vješalice za odjeću. Nisam nikad vidio gore sise, ne znam što se desilo, kao da ju je napala velika bijela psina i ostavila nepojedenu...Do dubokog grla ni D, a ni G. To je sve u svemu tako loše iskustvo da mi je bilo full smiješno koliko je loše, ono, nešto nezamislivo...misliš da to postoji samo u filmovima. Ako baš morate otići, ponesite domestos, ručnike, kupite neko toplo pecivo i cvijeće da joj uljepšate dan, ali nemojte jebati.
Vrh.🤣🤣🤣
 
Treba znati i prasicu izjebat.Od prasica bježe samo oni koji imaju malog pišu.Pravi ševac jebe sve i ne bira.Vi kojima smeta i najmanja dlaka na pici ili prevelike sise,preveliko dupe,dal je crna il plava,dal vas je dočekala u trenirci ili halterima,vi nikad zadovoljeni nećete biti.Pravi ševac jebe sve kaj se pojebat može.Svi ostali koji birate jebat ćete il ništa il samog sebe.U budučnosti žene će vam jebat drugi koji ne biraju nego jebu.Zapamtite ovo kaj sad čitate.Zato mob u ruke i na netu tražite pičku za kresnut dok će vam s druge strane curu,ženu jebavat onaj koji ne bira.Virtualni jebači lijep pozdrav.

Toliko bedastog lupetanja, umjesto da si jasno i glasno i u dvije riječi rekel da voliš debeljuce. I to je ok. Ali ima nas koji ne volimo i koji za lovu biramo kaj oćemo jebat. Debeljuce i odrone mogu jebat besplatno. Kad plaćam, oću birat kaj jebem.
 
Toliko bedastog lupetanja, umjesto da si jasno i glasno i u dvije riječi rekel da voliš debeljuce. I to je ok. Ali ima nas koji ne volimo i koji za lovu biramo kaj oćemo jebat. Debeljuce i odrone mogu jebat besplatno. Kad plaćam, oću birat kaj jebem.
Točno! Prije svega da smo pravi jebači ne bi plaćali. Pošto nismo plaćamo. A pošto plaćamo si biramo. Jbt biram si brend kave koju pijem di neću kurvu lol
 
Toliko bedastog lupetanja, umjesto da si jasno i glasno i u dvije riječi rekel da voliš debeljuce. I to je ok. Ali ima nas koji ne volimo i koji za lovu biramo kaj oćemo jebat. Debeljuce i odrone mogu jebat besplatno. Kad plaćam, oću birat kaj jebem.
Nemoj se delat pametan skretat s teme i govorit kaj sam ja trebal reči i onda nastavit pisat kaj ti misliš da tebi odgovara.Tip je napisal da nezna dal bi jebal žensku debelu,jel tak??Ja sam rekel da treba i puniju zensku znati pohebat jel tak pametnjakoviču??? Rekel sam da koji imaju malog pišu puniju žensku nemre jebat.Daj mi citiraj tekst di sam napisal da volim deblje ženske??? Aj pametna buljo,reci pokaži gdje?? Nemoj pisat ono kaj tebi paše i skretat s teme i okretat tuđe komentare.Ok ševac???
 
Nemoj se delat pametan skretat s teme i govorit kaj sam ja trebal reči i onda nastavit pisat kaj ti misliš da tebi odgovara.Tip je napisal da nezna dal bi jebal žensku debelu,jel tak??Ja sam rekel da treba i puniju zensku znati pohebat jel tak pametnjakoviču??? Rekel sam da koji imaju malog pišu puniju žensku nemre jebat.Daj mi citiraj tekst di sam napisal da volim deblje ženske??? Aj pametna buljo,reci pokaži gdje?? Nemoj pisat ono kaj tebi paše i skretat s teme i okretat tuđe komentare.Ok ševac???
S kim se svađaš ti i zašto?

Ovaj dio poruke je sporan:
Vi kojima smeta i najmanja dlaka na pici ili prevelike sise,preveliko dupe,dal je crna il plava,dal vas je dočekala u trenirci ili halterima,vi nikad zadovoljeni nećete biti.Pravi ševac jebe sve kaj se pojebat može.Svi ostali koji birate jebat ćete il ništa il samog sebe.
Poanta: nikom ne bi smetalo da je džabe. Al nije. Jel tebi smeta dlaka u juhi u restoranu?

Nemojte se svađat bezveze
 
Bio danas, mala je bahata i nezainteresirana (blaga riječ). Ne drka kurac već drka po mobitelu. Još k tome traži 500 za pola sata akcije. Nema akcije. Pasiva. Mogo sam kupit plastičnu lutku jer osjećaj bi bio isti a lutka bi trajala. :(

I da higijena 0 bodova, sve mokro, prostor zagušljiv a ona lagano smrducka čitava. Znači ne ono kad se oznojiš za vrijeme seksa, već ustajalči znoj.. Ma ne mogu opisati koliko mi je žao tih novaca
 
Ovo je nešto novo?
Jel bio itko?
 
Jel bio tko, kaže da je u hotelu Admiral
jućer bio kod nje u hotelu antunović
zovem ju na mob kažem da bi došao za pola sata ok dodjem pred hotel zovem 3 puta ne javlja se
krenem već u auto da idem stiže poruka jesam tu
aj pošto sam već došao idem do nje kaže koj kat izlazim iz lifta neki tip izlazi iz sobe i ide u lift
zove me jesam na katu i daje mi broj sobe
soba je ta iz koje je ovaj tip izašao jbg...
uđem vidim je dosta tetovaža ima i debela je dosta...uopće nije moj tip kaže mi da je u žurbi i da probam što brže svršiti jer žuri nekud i traži me 500kn ako mi to ok...jbg sad napaljen aj kad sam tu ostat ću malo se ljubili poćela mi pušit stavlja kondom pita kako ćemo ona gore jaše po meni i ono stalno hoćeš skoro svršit to mi totalno offf
aj dodjem ja pred kraj skidam kondom i istresem joj u usta po licu ona se malo obriše i oblaći tražim je nešš za obrisati nema niti papira maramica ništa
u kupaoni kaos razbacani mokri rućnici po podu nijedan ćist uzmem 1 i obrišem ga malo poćinjem se oblaćiti ona kao da joj žao šta smo tako kratko ali stvarno žuri veli da će mi 2 puta nadoknaditi to i da možemo i bez kondoma pošto vidi da sam ćist...
reko nećemo se mi više vidjeti...totalno bzvz uloženih 500kn bolje da sam ga izdrkao doma
 

Zna netko?
 

Poznaje li netko doticnu? Ne mogu naci nista po trazilici.
 
Bok ljudi! Što je s ovom gospodičnom ovdje? Ako su njene fotke, mala je bomba!

Samo da se osvrnem.
Nasao sam info na forumu (hvala kolega koji je predlozio trazilicu) i onda sam ju nazvao. Javila se odmah, ali covjece, prema glasu, ako ona ima 26 onda ja imam 6. Mozda i ima ali nisam htio riskirati pa nisam nista dogovorio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh