ZAGREB - Jel bio tko?

ajd molim te pojasni ranije komentare.: ..liže šupak....može svršavanje u usta....ne guta....ne prima anal....cijena 350 pola sata ?
Svrsavanje u usta moze, ne guta, anal nisam pitao, lizanje supka me ne pali pa takodjer nisam pitao...mislim da je 400/600, nisam nikada uzeo samo pola sata tako da ne znam tocno.
 
Poz,
Jednom sam sa smokve se našao u Utrinama curu od 25 god,rekla je da joj je ime Leona (umjetnicko)
Nije imala prostor ali dosao sam u Utrine po nju kod DM -a. Na watsap vise nije dostupna
Od tada je nestala, netko imao iskustva sa njom?
 
Bio danas, mala je bahata i nezainteresirana (blaga riječ). Ne drka kurac već drka po mobitelu. Još k tome traži 500 za pola sata akcije. Nema akcije. Pasiva. Mogo sam kupit plastičnu lutku jer osjećaj bi bio isti a lutka bi trajala. :(

I da higijena 0 bodova, sve mokro, prostor zagušljiv a ona lagano smrducka čitava. Znači ne ono kad se oznojiš za vrijeme seksa, već ustajalči znoj.. Ma ne mogu opisati koliko mi je žao tih novaca
Pricas gluposti drkađijo, blatis curu zato sto ti nije spustila cijenu na 300 jer 500nemas, pa ako nemas novaca onda ni nemoj nikud ici nego doma drkaj. Ja mogu za curu reci da je jedna od ljepsih jer je mlada i simpaticna a sto se tice posla je super i sve radi dosta dobro i bez gledanja na sat.
 
Pricas gluposti drkađijo, blatis curu zato sto ti nije spustila cijenu na 300 jer 500nemas, pa ako nemas novaca onda ni nemoj nikud ici nego doma drkaj. Ja mogu za curu reci da je jedna od ljepsih jer je mlada i simpaticna a sto se tice posla je super i sve radi dosta dobro i bez gledanja na sat.
Kak ti znas da mu nije htjela cijenu spustit? I nesto cesto ju hvalis.
 
Pricas gluposti drkađijo, blatis curu zato sto ti nije spustila cijenu na 300 jer 500nemas, pa ako nemas novaca onda ni nemoj nikud ici nego doma drkaj. Ja mogu za curu reci da je jedna od ljepsih jer je mlada i simpaticna a sto se tice posla je super i sve radi dosta dobro i bez gledanja na sat.
Nemoj vrijeđat,nemožeš znati možda čovjek piše istinu.Znaš i sam da se ne odnose prema svima jednako..
 

Jel bio tko? Nova galerija, izbjegavati kao generički odgovor nije dobar odgovor jer tamo su uvijek cirkulirale dosta zgodne zenske. Pa i uvjerljivo najzgodnija kurva do sada.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh