ZAGREB - Jel bio tko?

Pozdrav svima,da li je netko bio kod Sanje kraj hotela Dubrovnik!?Neka iskustva..ciljam na starije pa je svaka preporuka dobrodošla..unaprijed hvala!!živjeli..ševili i oduševiliđ.🍻🍻🍻
 
Javila se neka baba,glas ko u milke babovic, pitam godine,ona kaze ravno 40, hahhaah
Cijena 450,klasika, ostalo samo za hrabre haha
 
Bok, student sam i nisam imao nekog iskustva, a pogotovo sa damama preko oglasa. Bit ću u prolazu u Zg četvrtak te me zanimalo, ako neko ima preporuke za neku damu koja radi sa mlađima i koji nema mnogo iskusta. I da je lokacija prisupačna tj. blizu centra. LP
Zovi ujutro oko 9 da budeš prvi...https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/zgodna-zena-42-g-oglas-4416674
 
Kao prvo , nemam ništa protiv ovih zajebanata gore navedenih , ali budimo ljudi i ne radimo štetu drugima , prvenstveno iz zdrastvenih razloga .
1. Pantera troši najmanje 5-6 klijenata po danu
2. ne mijenja plahtu na krevetu
3. gotovo svi joj svršavaju u usta
4. gotovo 50% ju jebe bez kondoma
5. ne pere se , samo se obriše s vlažnim maramicama

Ne želim više pisati jer bih mogao previše toga napisati , mladiči ovo nije za vas , nađite neku drugu curu , ovo je stara podrtina .
 
Kao prvo , nemam ništa protiv ovih zajebanata gore navedenih , ali budimo ljudi i ne radimo štetu drugima , prvenstveno iz zdrastvenih razloga .
1. Pantera troši najmanje 5-6 klijenata po danu
2. ne mijenja plahtu na krevetu
3. gotovo svi joj svršavaju u usta
4. gotovo 50% ju jebe bez kondoma
5. ne pere se , samo se obriše s vlažnim maramicama

Ne želim više pisati jer bih mogao previše toga napisati , mladiči ovo nije za vas , nađite neku drugu curu , ovo je stara podrtina .
Ja tebe ne razumijem, student je tražio neku koja radi samo sa mladima, i koja ima iskustva. E sad ako Pantera nema iskustva onda ne znam koja to ima, a i druga stvar pa ona i radi samo sa mladima. I student je tu samo u prolazu, žurbi dakle taman za Panterine kriterije. To što joj higijena nije na nekom visokom nivou e jbg nećemo u sitnice i detalje.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ;) ;) ;) .
 
Ja tebe ne razumijem, student je tražio neku koja radi samo sa mladima, i koja ima iskustva. E sad ako Pantera nema iskustva onda ne znam koja to ima, a i druga stvar pa ona i radi samo sa mladima. I student je tu samo u prolazu, žurbi dakle taman za Panterine kriterije. To što joj higijena nije na nekom visokom nivou e jbg nećemo u sitnice i detalje.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ;) ;) ;) .
i povoljna je za studentski buđet. zna spustiti cijenu i na 300
 
Kad smo kod Pantere..jel prima u dupence!?😊Ljubljenje itd..hvala unaprijed..i koliko cjepa
Ne prima vise u supak , jer su ju toliko razvalili da je nosila pelenu , nije vise mogla zadržavati izlučevine . Nekada su je 6-8 likova punila u guzicu i to bez kondoma , svrsavali u nju , a bilo je i tu grupnjaka s 10-toricom u isto vrijeme , svi su ju jebali u guzicu . Jedno vrijeme joj je supak bio širi od picke .
 
U prolazu sam u Zagrebu danas,dal moze kakva preporuka,ako tko zna dali ima negdje u centru kakva,nisam bas mobilan,a ne snalazim se po Zgu bas.
 
Ja tebe ne razumijem, student je tražio neku koja radi samo sa mladima, i koja ima iskustva. E sad ako Pantera nema iskustva onda ne znam koja to ima, a i druga stvar pa ona i radi samo sa mladima. I student je tu samo u prolazu, žurbi dakle taman za Panterine kriterije. To što joj higijena nije na nekom visokom nivou e jbg nećemo u sitnice i detalje.... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ;) ;) ;) .
Preporučio bi mu Viki ili Marinu 🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh