ZAGREB - Jel bio tko?

Alo tovare jedan , jel ti to studentu nudiš Panteru za prvi put . Sunce ti kalajsano , nemas pojna o ničemu i sjebes mladice na prvu . Govedo jedno nedojebano .
Ti uvjek
Alo tovare jedan , jel ti to studentu nudiš Panteru za prvi put . Sunce ti kalajsano , nemas pojna o ničemu i sjebes mladice na prvu . Govedo jedno nedojebano .
Alfa blue, Manga- ti najbolje znaš kojeg su karaktera tvoje recenzije, može lik otić na temu Crna Pantera i tamo su sve recenzije pozitivne jedino je tvoja negativna...
 
Ti uvjek

Alfa blue, Manga- ti najbolje znaš kojeg su karaktera tvoje recenzije, može lik otić na temu Crna Pantera i tamo su sve recenzije pozitivne jedino je tvoja negativna...
Ma nabije te Alfa Blue i Manga na kurac , idiote priglupi , čitaj bolje i s razumijevanjem. Još mi se jednom obrati , jebat ću ti sve po spisku, kretenu jedan . Od kud ti pravo da nekog prozivaš ili etiketiraš , sveznajući.
 
Ne prima vise u supak , jer su ju toliko razvalili da je nosila pelenu , nije vise mogla zadržavati izlučevine . Nekada su je 6-8 likova punila u guzicu i to bez kondoma , svrsavali u nju , a bilo je i tu grupnjaka s 10-toricom u isto vrijeme , svi su ju jebali u guzicu . Jedno vrijeme joj je supak bio širi od picke .
A u p.m. 🙈
 
Zasto tu niti jedna nema whats up i zasto sve traze da ih se zove. Svuda u Eu to se uglavnom preko wap rjesava. Mozda grijesim? Ako grijesim ispravite me. I zasto sve imaju uglavnom fake slike? Mislim na ove s po..
 
Zasto tu niti jedna nema whats up i zasto sve traze da ih se zove. Svuda u Eu to se uglavnom preko wap rjesava. Mozda grijesim? Ako grijesim ispravite me. I zasto sve imaju uglavnom fake slike? Mislim na ove s po..
Zato što se žele glasovno uvjerit da si ozbiljan klijent i onda te još vozaju po adresama na kraju dođeš i dočeka te neki gnom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh