ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio sam prije par dana i potvrdjujem ovo sve gore.
Mala je bomba. Malo natezanja i kasnjenja kod dogovora, ali top. Super pusi, super se jebe, prekrasna u licu i tijelu i na kraju finis u usta di jos nastavlja pusiti. Ne guta. Prekrasan picic za polizati, ne da prste. Anal ne radi.
Prostor je li-la, ali minus su mokri rucnici. Veli da je dosta aktivna.
Ponovit cu ziher
To pričaš o ovoj kaj 99 %ljudi tvrdi da je bonašica?
 
Ja sam bio kod Dafne. Poslije nje se mogu samo pitati sto sam uopce trazio na Plavom od ovih nasih. Platis 20% vise a dobijes 100% vise. Nisam bio bas raspolozen ali kad sam vec dogovorio termin otisao sam. Da sam dogovorio sa nekom nasom ne bi ni isao. Kod nadlsih mozes izgubiti cijeli dam bezuspjesno nazivajuci i vozeci se od jednog do drugog dijela grada,a ni zasto. Kod ove dogovoris termin,dodes i obavis posao bez natezanja,zastoja,nesporazuma. Napise ti cjenik i sto nudi i to i dobijes ili izaberes. Prostor super,ona super,skladno gradena,kao i na slikama i bolja. Pola h 100,sat 150. Ima i neke medutermine. Vukovarska,blizu autobusnog. I sada ona 100,a neka nasa,po svemu nikakva 80. Pa u odnosu na Dafne ove nase ne bi trebale uximati vise od 30 do 50€. Izgledom joj je blizu jedino mala iz Borovja ali kod nje je akcija 0.
 
Dali netko od Vas zna ima li neka cura/žena za druženje tamo oko sesveta. Nisam iz Zg pa mi je bitna blizina tog gdje sam smjesten?

Hvala unaprijed
 
Ja sam bio kod Dafne. Poslije nje se mogu samo pitati sto sam uopce trazio na Plavom od ovih nasih. Platis 20% vise a dobijes 100% vise. Nisam bio bas raspolozen ali kad sam vec dogovorio termin otisao sam. Da sam dogovorio sa nekom nasom ne bi ni isao. Kod nadlsih mozes izgubiti cijeli dam bezuspjesno nazivajuci i vozeci se od jednog do drugog dijela grada,a ni zasto. Kod ove dogovoris termin,dodes i obavis posao bez natezanja,zastoja,nesporazuma. Napise ti cjenik i sto nudi i to i dobijes ili izaberes. Prostor super,ona super,skladno gradena,kao i na slikama i bolja. Pola h 100,sat 150. Ima i neke medutermine. Vukovarska,blizu autobusnog. I sada ona 100,a neka nasa,po svemu nikakva 80. Pa u odnosu na Dafne ove nase ne bi trebale uximati vise od 30 do 50€. Izgledom joj je blizu jedino mala iz Borovja ali kod nje je akcija 0.
Koja je to Dafne?
 
Dosadno kišno popodne pa hajde da ga ispunim nekom zabavom prije odlaska u noć. Pošaljem poruku na Wapp i dobijem relativno brz odgovor. Lokacija u blizini Autobusnog kolodvora, 100/150 eura, sex sa, oral bez....
Dovezem se u dogovoreno vrijeme u blizinu adrese i pošaljem poruku da sam stigao. E onda počinje razvlačenje "sačekaj malo, molim" i tako dobrih pola sata. Sreća pa ima kafića u blizini, kava a mogao sam komotno i još jednu kavu.
Uglavnom stiže poruka "možeš doći". Ulazim u stan cura je sa slika iz oglasa, baš sam se ugodno iznenadio, baš lijepa i zgodna cura, čak i ne tako niska jer sam po oglasu očekivao nisku curu. Mlada, premda ne 20 godina, tu negdje oko 25. Lijepi silikoni koji pristaju uz to vitko tijelo. Dakle baš cura sa oglasa. Po naglasku i izgovoru očigledno Srbijanka.
Na žalost, netko joj opako udara ritam i trpa joj klijente kao na traci. Premda me je dočekala otuširana i mirisna u samoj se izvedbi osjetilo da je, premda kasno popodne, već na kraju snaga. Uredno je odradila oral, poslušno mijenja poze i siguran sam da bi ugođaj bio bolji da si sama određuje broj klijenata u toku dana. Naime, jedan je nervozno šetao ispred zgrade kad sam došao, a kad sam izlazio iz stana drugi je već bio kraj lifta i kucao na mobitel.
Definitivno možda najljepša cura na PO, ugodna, ne baš pričljiva, malo sjetna i umorna. U dilemi sam da li je ponoviti.... u stvari da je indipendent definitivno bih ponovio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh