ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ja sam zvao iskljucen.
Jel bio netko nedavno kod silvije milf , nisam dugo bio a vidim opet oglas , jel je sve isto koliko cepa sad
Bio sam u sedmom mjesecu ,uglavnom je sve ok. Ne znam šta si dogovarao ali šta se toga tiče sve je moguće dogovoriti i korektna je, bez žurbe i stresa. Meni je uzela 120€ za 1 sat.( rimming,sex u više poza, dva svršavanja a može i više ako si u mogućnosti to uraditi)
 
Evo i moj osvrt na Marina DS

Bio jucer, lokacija dobra, to vec znate, parking i ostalo..
Dogovorili se u 10 30, javlja u 10 25 da dodem :)
Masaza super, oral odlican!!! Nisam bio pola sata, ali to je moj problem jer sam zurio dalje...
Tusiranje prije i poslije, cisti rucnik, uredan prostor...

Znam ka kazete da je 30/80 skupo, ali meni je bilo super iskustvo i ponoviti cu opet :)
 
Evo i moj osvrt na Marina DS

Bio jucer, lokacija dobra, to vec znate, parking i ostalo..
Dogovorili se u 10 30, javlja u 10 25 da dodem :)
Masaza super, oral odlican!!! Nisam bio pola sata, ali to je moj problem jer sam zurio dalje...
Tusiranje prije i poslije, cisti rucnik, uredan prostor...

Znam ka kazete da je 30/80 skupo, ali meni je bilo super iskustvo i ponoviti cu opet :)




Dali ima i keksa ili samo masaza , spremam se kod nje vec dosta digo ali nikako zermin uhvatit
 
Ljudi nemam iskustva u ovome pa mi treba mala pomoć.
Uglavnom cura i ja razmatramo mogućnost trojke sa ženskom pa sam mislio da je najjednostavnije da nekog platimo, manje komplikacija.
Koje je najbolje mjesto da pronađemo takvu osobu?
Oglasnik koliko vidim je kao pijaca, a mi tražimo nešto bolju ponudu po mogućnosti na potezu Dalmacija pa do Slo.
 
Ljudi nemam iskustva u ovome pa mi treba mala pomoć.
Uglavnom cura i ja razmatramo mogućnost trojke sa ženskom pa sam mislio da je najjednostavnije da nekog platimo, manje komplikacija.
Koje je najbolje mjesto da pronađemo takvu osobu?
Oglasnik koliko vidim je kao pijaca, a mi tražimo nešto bolju ponudu po mogućnosti na potezu Dalmacija pa do Slo.
ege, i uzet neku brazilku!
 

Sretno i dobru zabavu 😊
Hvala na linku!
Postoji neki razlog zbog kojeg su baš sve cure na stranici strankinje?
Čudno je da nema ni jedne "domaće", stranica je legit?
I da li po iskustvu lokacija odgovara oglasu ili putuju po potrebi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh