ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ko je ta Marina DS??
Marina DS je jedna jako dobra MILF-ica. Prije korone se navodno dala karati za 400 kn, a masaža s oralom i happy endom bila je 300 kn. Ja sam kod nje došao za vrijeme korone kada je seks bio 500 kn. Sadašnje cijene su ti seks - 100 eura, a masaža - 80 eura. Bio sam kod nje preko 10 puta, ali sam prestao ići kada je naglo podigla cijene. Ne znam kakva je sadašnja usluga, ali ja sam uvijek bio zadovoljan.

Evo oglasa: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/atraktivna-maserka-oglas-6095136
 
Marina DS je jedna jako dobra MILF-ica. Prije korone se navodno dala karati za 400 kn, a masaža s oralom i happy endom bila je 300 kn. Ja sam kod nje došao za vrijeme korone kada je seks bio 500 kn. Sadašnje cijene su ti seks - 100 eura, a masaža - 80 eura. Bio sam kod nje preko 10 puta, ali sam prestao ići kada je naglo podigla cijene. Ne znam kakva je sadašnja usluga, ali ja sam uvijek bio zadovoljan.

Evo oglasa: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/atraktivna-maserka-oglas-6095136
A to je ta...ja kad god ju zovem javlja mi se sekretarica 🤣
 

Bio pred mjesec dana. Susretljiva i normalna. Treba se ranije dogovorit jer je bukirana. Nisam htio jebat doso samo na pusenje koje je bilo odlicno. Ona oko 175-180 oko 50 god, tijelo uredno dupe vece ali skladno. Sise velike i socne ufff i sad se sjetim svrsavanja među njih.
 
Kakvi ste vi klosari sto god kupite plati mi eto imam sve video od balkan fun ne da necu prodat nego mislim si kreteni kupite si 25 dolara a vjerujte ima glupana koji kupuju kqkvi kreteni caooo
 

Bio danas kod ove. Cura sa slike, sitna, jako dobre sise, napumpane usnice, klasična srpska starleta. Seksi izgleda i trudi se u akciji, da se lagano ljubiti, nema barenja, pušenje dobro i trudi se da ga proguta . Zamjerka je što je imala neke glupe kondome i bio sam prvi pa je bila uska, a nije imala lubrikant pa je teže išlo. Na kraju sam legao i pušila mi je i finiš je bio u usta tako da je to plus. Za 100/30 mislim da se isplati trenutno više od egea. I da pisao sam već o njoj kad je prošli put bila tu pa se javljala neka domaća ženska, sad se ona javila pa nije bilo zajebavanja i čekanja. Ponovio bih možda ako ne bih našao nešto provjeri na egeu, a trenutno mi je ponuda nije nešto.
Bio sam prije par dana i potvrdjujem ovo sve gore.
Mala je bomba. Malo natezanja i kasnjenja kod dogovora, ali top. Super pusi, super se jebe, prekrasna u licu i tijelu i na kraju finis u usta di jos nastavlja pusiti. Ne guta. Prekrasan picic za polizati, ne da prste. Anal ne radi.
Prostor je li-la, ali minus su mokri rucnici. Veli da je dosta aktivna.
Ponovit cu ziher
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh