ZAGREB - Iskustva & recenzije


Cijena 80€ pol sata, cura je sa slika samo jedno 5 godina starija i nešto vise kg ako koga to zanima, nema ljubljena i lizanja, pusenje trajalo 2-3 min i odma stavlja kondom, ona simpa i oke cura, meni dobro izglesa, ukupna ocijena 5.5/10 ocijena, ako bas niko drugi ne radi oke je za otic, inace nebi ponovio.
 

Bio danas kod ove. Cura sa slike, sitna, jako dobre sise, napumpane usnice, klasična srpska starleta. Seksi izgleda i trudi se u akciji, da se lagano ljubiti, nema barenja, pušenje dobro i trudi se da ga proguta . Zamjerka je što je imala neke glupe kondome i bio sam prvi pa je bila uska, a nije imala lubrikant pa je teže išlo. Na kraju sam legao i pušila mi je i finiš je bio u usta tako da je to plus. Za 100/30 mislim da se isplati trenutno više od egea. I da pisao sam već o njoj kad je prošli put bila tu pa se javljala neka domaća ženska, sad se ona javila pa nije bilo zajebavanja i čekanja. Ponovio bih možda ako ne bih našao nešto provjeri na egeu, a trenutno mi je ponuda nije nešto.
 

Bio danas kod ove. Cura sa slike, sitna, jako dobre sise, napumpane usnice, klasična srpska starleta. Seksi izgleda i trudi se u akciji, da se lagano ljubiti, nema barenja, pušenje dobro i trudi se da ga proguta . Zamjerka je što je imala neke glupe kondome i bio sam prvi pa je bila uska, a nije imala lubrikant pa je teže išlo. Na kraju sam legao i pušila mi je i finiš je bio u usta tako da je to plus. Za 100/30 mislim da se isplati trenutno više od egea. I da pisao sam već o njoj kad je prošli put bila tu pa se javljala neka domaća ženska, sad se ona javila pa nije bilo zajebavanja i čekanja. Ponovio bih možda ako ne bih našao nešto provjeri na egeu, a trenutno mi je ponuda nije nešto.
Koja je lokacija otprilike?
 
Bio danas. Slažem se s tim da je po uloženo-dobiveno jedna od najboljih.

Bio danas. Slažem se sa svime napisanim. Surađuje i možeš nabijat koliko hoćeš. Jedino mi se nije svidjelo što je nakon orala i lizanja jaja išla da mi liže lice.

Broj i lokacija su joj još uvijek isti.
Jel može netko dati neki savjet, kad ju je najbolje dobit? Pokušavam cijelo vrijeme. Telefon ili isključen ili e ne javlja. Hvala unaprijed!
 
Bio danas. Slažem se s tim da je po uloženo-dobiveno jedna od najboljih.

Bio danas. Slažem se sa svime napisanim. Surađuje i možeš nabijat koliko hoćeš. Jedino mi se nije svidjelo što je nakon orala i lizanja jaja išla da mi liže lice.

Broj i lokacija su joj još uvijek isti.

Ujutro od nekih 10 pa do 14-15h radnim danom.
Ja ju znao zvati puno puta kad stavi oglas ujutro mob zvoni ali nikad mi se nije javila
Sta ona vikendom neradi nikad
 
ma danas zvao cijelo jutro, do 13:00, dok nije isključila mob. Ne javlja se. Ima možda koji drugi broj, koji se može nazvat?
 

Bio danas kod ove. Cura sa slike, sitna, jako dobre sise, napumpane usnice, klasična srpska starleta. Seksi izgleda i trudi se u akciji, da se lagano ljubiti, nema barenja, pušenje dobro i trudi se da ga proguta . Zamjerka je što je imala neke glupe kondome i bio sam prvi pa je bila uska, a nije imala lubrikant pa je teže išlo. Na kraju sam legao i pušila mi je i finiš je bio u usta tako da je to plus. Za 100/30 mislim da se isplati trenutno više od egea. I da pisao sam već o njoj kad je prošli put bila tu pa se javljala neka domaća ženska, sad se ona javila pa nije bilo zajebavanja i čekanja. Ponovio bih možda ako ne bih našao nešto provjeri na egeu, a trenutno mi je ponuda nije nešto.
Ne kuzim kaj prvo si srao da je fejk i da si bio i da ne valja, a sad za par tjedana top?? Koji kurac ljudi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh