ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ja sam zvao iskljucen.
Jel bio netko nedavno kod silvije milf , nisam dugo bio a vidim opet oglas , jel je sve isto koliko cepa sad
Bio sam u sedmom mjesecu ,uglavnom je sve ok. Ne znam šta si dogovarao ali šta se toga tiče sve je moguće dogovoriti i korektna je, bez žurbe i stresa. Meni je uzela 120€ za 1 sat.( rimming,sex u više poza, dva svršavanja a može i više ako si u mogućnosti to uraditi)
 
Evo i moj osvrt na Marina DS

Bio jucer, lokacija dobra, to vec znate, parking i ostalo..
Dogovorili se u 10 30, javlja u 10 25 da dodem :)
Masaza super, oral odlican!!! Nisam bio pola sata, ali to je moj problem jer sam zurio dalje...
Tusiranje prije i poslije, cisti rucnik, uredan prostor...

Znam ka kazete da je 30/80 skupo, ali meni je bilo super iskustvo i ponoviti cu opet :)
 
Evo i moj osvrt na Marina DS

Bio jucer, lokacija dobra, to vec znate, parking i ostalo..
Dogovorili se u 10 30, javlja u 10 25 da dodem :)
Masaza super, oral odlican!!! Nisam bio pola sata, ali to je moj problem jer sam zurio dalje...
Tusiranje prije i poslije, cisti rucnik, uredan prostor...

Znam ka kazete da je 30/80 skupo, ali meni je bilo super iskustvo i ponoviti cu opet :)




Dali ima i keksa ili samo masaza , spremam se kod nje vec dosta digo ali nikako zermin uhvatit
 
Ljudi nemam iskustva u ovome pa mi treba mala pomoć.
Uglavnom cura i ja razmatramo mogućnost trojke sa ženskom pa sam mislio da je najjednostavnije da nekog platimo, manje komplikacija.
Koje je najbolje mjesto da pronađemo takvu osobu?
Oglasnik koliko vidim je kao pijaca, a mi tražimo nešto bolju ponudu po mogućnosti na potezu Dalmacija pa do Slo.
 
Ljudi nemam iskustva u ovome pa mi treba mala pomoć.
Uglavnom cura i ja razmatramo mogućnost trojke sa ženskom pa sam mislio da je najjednostavnije da nekog platimo, manje komplikacija.
Koje je najbolje mjesto da pronađemo takvu osobu?
Oglasnik koliko vidim je kao pijaca, a mi tražimo nešto bolju ponudu po mogućnosti na potezu Dalmacija pa do Slo.
ege, i uzet neku brazilku!
 

Sretno i dobru zabavu 😊
Hvala na linku!
Postoji neki razlog zbog kojeg su baš sve cure na stranici strankinje?
Čudno je da nema ni jedne "domaće", stranica je legit?
I da li po iskustvu lokacija odgovara oglasu ili putuju po potrebi?
 
Hvala na linku!
Postoji neki razlog zbog kojeg su baš sve cure na stranici strankinje?
Čudno je da nema ni jedne "domaće", stranica je legit?
I da li po iskustvu lokacija odgovara oglasu ili putuju po potrebi?
Najbolje ti je naći neku curu koja bi vam bila interesatna i onda probati po forumu naći recenzije. Stranica je legit. Ima ih tijekom cijele godine, najviše ih je tu tijekom turističke sezone. Prema mom iskustvu, ako piše u kojem gradu se nalazi, onda je u tom gradu. Ali kažem, čitaj recenzije od forumaša kada nađete djevojku. Kontaktirajte na WhatsApp pa vidite, možda je voljna putovati u drugi grad radi susreta 🤷🏻‍♂️ Neke su neko vrijeme u svakom gradu pomalo... Ono obilaze Hrvatsku.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh