ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo ekipa da podijelim moje iskustvo u ovom hobiju.

Baba sa cvikama— uzas,uzas i uzas.

Mirela erotik—meni je bilo ok,pusila ga je brutalno,mozes jebat kako zelis i svrsavanje u usta.
Ponovio bih.

Crna pantera—ok,komunikativna,ok pusenje,lize paksu,jebanje poza kako zelis,dok sam ju guzio gurnuo sam joj prste u supak i pasalo joj je.
Po meni pre mrsava.
Nebi ponovio.

Ruza ljns—Pusenje koma.Jebao je na onom njenom stolu i svrsio po sisama.
Fora je gledati zenu koju si vidio na tv-u kako ti lize kurac i jaja ali sve u svemu lose.
Nebi ponovio.

Udana dama— izgled jos nekak ali pusenje s kabanicom.Jebao ju u tri poze,krenuo polizati sisu i neda…izgleda da se cuva za muza😂
Nebi ponovio.

Ana Rudes—ok curka.Pusi vrhunski!!
Seks je bio takoder odlican.Tri puta me pospricala.Jebes kako hoces i svrsis di hoces.
Ponovio bi.

Sandra Petrokov—stara baba,prica ko navijena,korektna.Jako dobro mi je pusila.Svrsavanje di hoces,moze i bez kondoma ali nisam htio.Istresao joj se u usta.
Nebi ponovio.


Dama 45 ili tak nes u neboderu—
Plavusa pijana ko majka.Molila me da ju jebem bez kondoma.
Nebi ponovio.
Koja je to dama 45? Ako moze link ili nesto..hvala
 
Evo ekipa da podijelim moje iskustvo u ovom hobiju.

Baba sa cvikama— uzas,uzas i uzas.

Mirela erotik—meni je bilo ok,pusila ga je brutalno,mozes jebat kako zelis i svrsavanje u usta.
Ponovio bih.

Crna pantera—ok,komunikativna,ok pusenje,lize paksu,jebanje poza kako zelis,dok sam ju guzio gurnuo sam joj prste u supak i pasalo joj je.
Po meni pre mrsava.
Nebi ponovio.

Ruza ljns—Pusenje koma.Jebao je na onom njenom stolu i svrsio po sisama.
Fora je gledati zenu koju si vidio na tv-u kako ti lize kurac i jaja ali sve u svemu lose.
Nebi ponovio.

Udana dama— izgled jos nekak ali pusenje s kabanicom.Jebao ju u tri poze,krenuo polizati sisu i neda…izgleda da se cuva za muza😂
Nebi ponovio.

Ana Rudes—ok curka.Pusi vrhunski!!
Seks je bio takoder odlican.Tri puta me pospricala.Jebes kako hoces i svrsis di hoces.
Ponovio bi.

Sandra Petrokov—stara baba,prica ko navijena,korektna.Jako dobro mi je pusila.Svrsavanje di hoces,moze i bez kondoma ali nisam htio.Istresao joj se u usta.
Nebi ponovio.


Dama 45 ili tak nes u neboderu—
Plavusa pijana ko majka.Molila me da ju jebem bez kondoma.
Nebi ponovio.
Jos da si od svake stavio link ne bi bilo lose.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh