ZAGREB - Iskustva & recenzije

Koliko trazi za sat vremena?znaci nije u zgu... Steta
200€. Cimerica joj Marija. Ista "organizacija" sa istim tekstom "Kes na ruke" i popis usluga. Korisnicka imena BOONY, Natasalove, itd., Kokana i slicno. Do sada sam sa "Srbinom" imao dobra islustva, ali i on postao pohlepan, los i cure ruzne.

Ja sam bio kod Marije u Zumberackoj, ova Bulromkinja joj kako vec reko cimerica.

Marija puno lijepsa od ove Bulromkinje pa ostao. I pozalio.

Apartman zmazan, plahta flekava, cura tokom akcije je pocela srati ovo ekstra, ono ekstra, to ne radi i slicne pizdarije. Ja se zalim agentu i pocinje grmljavina na njenom mobitelu. Onda je odjednom islo dogovoreno! :mad:

Dakle od mene savijet da izbjegavajte tu "orgsnizaciju" s gore navedenim korisnickim imenima na PO-u. Digao cijene ali fura one "debele faveluse" koje seru i ne nude uslugu na nivou cijene.

Svaka rijec viska je beskorisno trosenje mog vremena.
 
Pozdrav ekipa, novi ovdje i u ovom sportu (26) godina, nikada prije nisam na ovako nesto isao, nisam nekako ni imao potrebe, u zadnje vrijeme me vuce i vuce nekako :D svrbe me pare, eh sada neka preporuka mozda za B2B za pocetak ili nesto tipa toga, neka slicna iskustva i "strah" od prvog puta ? 😅
Takoder ako sam fulao temu, moje isprike
Isto tako procitano vecinu vasih postova tako da je prvo pravilo jebanje, i pusenje bez gumice ne dolazi u obzir ako zelis ostati 100% cist :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh