ZAGREB - Iskustva & recenzije

Mora poraditi na profesionalnosti da ne narucuje drugog u 1530 ako je stranka prije do 1530. Za 80 si mogao komplet dobit...
Tocno tako.
Odem povremeno.
Kazes dolazis al e kao cekam nesto, dezinficiram itd.
Daj sto ti je, ono ako dogovoris u 12h npr daj neka to bude tak.
A ne uletio netko 11.50 e kao sacekaj malo.

Ma odi do vraga.
Jedino je dobra onaako fizicki ali nakon vise pokusaja opet ne da oral a sex pogotovo.
Steta.
 
Tocno tako.
Odem povremeno.
Kazes dolazis al e kao cekam nesto, dezinficiram itd.
Daj sto ti je, ono ako dogovoris u 12h npr daj neka to bude tak.
A ne uletio netko 11.50 e kao sacekaj malo.

Ma odi do vraga.
Jedino je dobra onaako fizicki ali nakon vise pokusaja opet ne da oral a sex pogotovo.
Steta.
Ajd više prestanite plaćat te sulude cifre za kvazi trackanje
!! CRNA LISTA !!
 
ostavi recenziju bar ako vec ides
Ostavio sam i više nego nekoliko recenzija ovdje na forumu tako da bez nervoze molio bih, imao sam u planu napisati i za Silvu ali nisam stigao.

70€/30 min druženja
Prostor nije u centru
Izgled kao na slikama
Doček 10/10
Sažetak - pristojna, izvrsno građena milf, ispunjava želje i za fetišiste vrhunski izbor, vrhunski rimming i oral bez kondoma

Duža varijanta recenzije:
Doček u seksi crnom rublju i halterima te osmijehom na licu.Sjedam na kauč te bivam ponuđen pićem i odmah dobijam sliku kako se radi o zaista o pristojnoj ženi. Detaljno me ispitala za godine i naglašava da je fetišist i da ne voli velike penise. Tuširanje te krećemo na posao od čega prvo dobijam polagano, pa ja bih to nazvao, grebanje noktima po gornjem dijelu tijela koje mi se i nije bas najviše svidjelo, ali to sam samo ja. Na početku je shvatila da sam klasičar što joj se i nije baš najviše svidjelo, u svakom slučaju, kreće sa senzualnim lizanjem gornjeg dijela tijela te se spusta prema anusu kojeg temeljito liže, postavlja me na koljena te, također, liže anus i polagano mi drka penis. Nisam mislio da će mi se to toliko svidjeti ali zaista je na kraju, svaka joj čast. Nakon toga dobijam šansu da radim što god ja želim te smo krenuli na ne tako maštovit klasičan seks u misionarskoj pozi nakon čega sam izrazio želju da joj svršim u usta na što je pristala, a neposredno prije svršavanja mi je još jednom polizala anus. Vrhunsko svršavanje i kraj priče. Sve u svemu Silva zaista ispunjava želje i očekivanja te sam siguran kako je za fetišiste siguran odabir. Ja sam poludosadan lik pa joj se možda i neću tako skoro vratiti, ali to je definitivno do mene a ne do njene usluge.
 
Da se i ja pohvalim, bio danas kod Tine.


Znaci, ovako dobro iskustvo i sa ovako zgodnom zensku nisam bio jako dugo. Ljepsa je nego na slikama. Nalazi se u OK klimatiziranom apartmanu blizu glavnog trga, imate podzemnu garazu i javni parking, pa parking nije problem (iako je onaj javni parking skup, 4€ za 1h).

Po izgledu je fenomalna, prirodne sise, otprilike trojka, cetvorka. Perfektno sjedaju u ruke. Jako dobra guzica, koja nije premekana niti pretvrda. Da se ljubiti i lizati, radi mozda i najbolji oral kojeg sam dozivio. Bio sam sat vremena, 150€.

Da, nevjerojatno, ali za tu cijenu, nema bolje u Zagrebu. S obzirom da one debele faveluse iz Brazila naplacuju barem 200€ za sat vremena, i to te stera nakon pola sata, ova je daleko best buy for money.

Seks bio u tri poze. Kad smo krenuli ona je meni pocela pusit, pa sam ju kasnije lizao i svrsila je. Prva runda u misionarki, onda mi ga je opet pusila i svrsio joj u usta. Prije druge runde malo popricali o svemu, govori kako su stvari tu vrlo skupe, a standard jako nizak (hvala Vladi na tome).

Za drugu rundu malo me je jahala, opet mi ga pusila, i za kraj sam ju u doggystyleu. Nisam uspio svrsiti drugi put, pa sam morao prestati jer je isteklo vrijeme.

Sve u svemu, trenutno nema bolje u Zagrebu. Jos kad se stavi na papir cijena od 150€ za 1h odlicne jebacine sa jako zgodnom zenskom, jos vise ta cijena dolazi do izrazaja. Zalim one koje placaju nasim ludim zenskama da im ga jedva drkaju za 90€.
 
Da se i ja pohvalim, bio danas kod Tine.


Znaci, ovako dobro iskustvo i sa ovako zgodnom zensku nisam bio jako dugo. Ljepsa je nego na slikama. Nalazi se u OK klimatiziranom apartmanu blizu glavnog trga, imate podzemnu garazu i javni parking, pa parking nije problem (iako je onaj javni parking skup, 4€ za 1h).

Po izgledu je fenomalna, prirodne sise, otprilike trojka, cetvorka. Perfektno sjedaju u ruke. Jako dobra guzica, koja nije premekana niti pretvrda. Da se ljubiti i lizati, radi mozda i najbolji oral kojeg sam dozivio. Bio sam sat vremena, 150€.

Da, nevjerojatno, ali za tu cijenu, nema bolje u Zagrebu. S obzirom da one debele faveluse iz Brazila naplacuju barem 200€ za sat vremena, i to te stera nakon pola sata, ova je daleko best buy for money.

Seks bio u tri poze. Kad smo krenuli ona je meni pocela pusit, pa sam ju kasnije lizao i svrsila je. Prva runda u misionarki, onda mi ga je opet pusila i svrsio joj u usta. Prije druge runde malo popricali o svemu, govori kako su stvari tu vrlo skupe, a standard jako nizak (hvala Vladi na tome).

Za drugu rundu malo me je jahala, opet mi ga pusila, i za kraj sam ju u doggystyleu. Nisam uspio svrsiti drugi put, pa sam morao prestati jer je isteklo vrijeme.

Sve u svemu, trenutno nema bolje u Zagrebu. Jos kad se stavi na papir cijena od 150€ za 1h odlicne jebacine sa jako zgodnom zenskom, jos vise ta cijena dolazi do izrazaja. Zalim one koje placaju nasim ludim zenskama da im ga jedva drkaju za 90€.
Sve pet, samo CIM je +30.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh