ZAGREB - Iskustva & recenzije


Upravo bio, bosanska ima 50 godina, čini mi se da ju netko pazi da je bio netko u sobi pored pušio cigaru i gledao TV..cice 2 i naravno u jednom trenu kad sam izvadio mi se spustio nakraju nije htjela vise ni pusit nit dat da ju jebem, kaze nemoze umorila se danas. 1/10
Ta već 20 godina ima 31 godinu
 

Bio danas kod dotične u Zapruđu. Ako ništa drugo, žena je korektna, drži se dogovora, a u suštini to i je najvažnije jer se većina njih niti ne javlja na prokleti telefon. Oralni može bez i sa gumicom + sex, sve skupa 60€ za pola sata. Inače, na fotografijama nije ona. Žena ima otprilike između 40 i 45 godina, sise viseće oko trojke. U licu solidna, građa tak-tak i ima dosta madeža po tijelu. Poslušna je, radi vrlo dobar blowjob, ali u meni je problem jer mi se brzo diže, a još brže spušta. Nije žena kriva, jer ipak sam već i u godinama. Malo mi je pušila, malo mi je sjela na kurac, probao sam i doggy, ali mi se mali spustio tako da je to bila nemoguća misija. Naravno, svršio nisam, a težak je put od trnja do svršavanja u mojim godinama. Uglavnom, možete otići, žena je korektna, drži se dogovora i radi ono što joj se kaže. Međutim, ako očekujete neku ekstra ljepoticu možete ostati razočarani.
Poz. Kako izgleda? Je li simpatična? Kolika je otprilike njena težina?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh