ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pusenje​

Korisnik:Ladybj
ID oglasa:196467
Oglas predan:27.11.2022
Broj prikazivanja:4839
Regija:Hrvatska - Zagreb

OPIS​

Zena 40g nudi pusenje u autu, Dubrava. Samo poziv

KONTAKT​


I jel probao netko
Ja bio prije 2 god. Sa njom u autu.Svrsio joj u usta,nije ga ni izvadila samo je nastavila pusiti...sve progutala...Davala je i seks,ali ne u autu,pa nisam jebo..Seks daje bez kondoma,kaze voli prirodno
 

Probao doći kod ove, a nalazi se navodno u Utrinama, Novi Zagreb. Uglavnom, sve dogovorili, došao pred zgradu, ona rekla da nazovem za 10 minuta. Nakon tih 10 minuta sam je zvao, ali "hrabra" žena isključila telefon i još uvijek se ne javlja pet sati nakon zvanja. Čim joj proradi telefon poslat ću je u lijepi kurac. Možda me je vidjela sa nekog svog mišjeg prozorčića i nisam joj se svidio, ali je barem onda mogla poslati poruku da nisam njen tip muškarca. Ne bih se uvrijedio, a ovako slobodno mogu reći kako je žena kukavičjeg karaktera.
Ja sam bio kod nje prije 6 mjeseci. Tada je bila na Laništu br 14. Bilo je sve uredu odradila kako treba, platio 60 eura pola sata. Došao kod nje oko 10 h i javila se odmah kada sam ju zvao i sve dogovorili
 
Plavuša 44, Trešnjevka, sise 5, 60 europskih pola sata, oral i keks. Fantastično iskustvo.
Vitka brazilska guza, Lanište, 60 komplet, isto super.
Jana 35, iz Srbije, za one koji vole BBW kategoriju 80 komplet.
Nives, crna pantera 80 komplet, isto super, samo malo previše posjetitelja.
Sara 44, blizu Vlaške, isto savršena, seksi obučena, samostojeće čarape, štikle, ako joj se svidiš može i ljubljenje, 60 eura komplet.
....
Ima ih još ali moram nešto pustiti i za sebe.
Uglavnom odeš, platiš i guštaš.
Onda kažu loš izbor u Zagrebu, meni nije samo trebaš otići u akciju i to je to.
Postoji mogućnost da se nekom princu izbirljivom neka od navedenih cura ne svidi posebno onima koji očekuju da za 60 eura dobiju Sofiju Loren.
Njima se unaprijed ispričavam.
Meni su cure super.
Ja se dvoumim između Plavuše 44 i Jane 35.... kod Sare bio i nije mi bilo ništa extra jer sam dobio dojam da me se želi u 5 min riješit (o... ok na kraju s guza)...
Bbw nisam duuugo probao..vjerujem da je tako kako ķažeš...vatrena...davno bio kod Melite (nema je bar 2 g.)...sise 7-8 i ja među njima i njenim ustima...bilo je vaaau!!!kratki odmor i ona na mene pa s guza.....jebeno....
 
Ja sam bio kod nje prije 6 mjeseci. Tada je bila na Laništu br 14. Bilo je sve uredu odradila kako treba, platio 60 eura pola sata. Došao kod nje oko 10 h i javila se odmah kada sam ju zvao i sve dogovorili
Vrlo je lako moguće da su to dvije različite cure i da ih vodi primjerice ista madam na dvije različite lokacije (jedna lokacija u Utrinama, a druga na Laništu). Primjerice, jučer sam bio sa tom jednom Mađaricom, a prethodni recenzent po istom oglasu je naišao na curu koja izgleda kao cigansko burence. Kada sam ugovarao taj moj zadnji posjet sa Mađaricom pričao sam sa ženskom osobom koja zna jako dobro hrvatski i rijetko se javlja na telefon. Ova cura kod koje sam došao je dobro izgledala, nije znala beknuti hrvatski i rekla je da je iz Mađarske. Očito je moj posjet za nju ugovarala madam. Nikada zapravo ne znate što ćete dobiti, ali je sigurno da ćete vrlo rijetko dobiti curu sa fotografije koja je na samom oglasu. Iznimke su već provjerene kurve, poput primjerice Crne pantere. Zato su sve naše recenzije dosta upitne i ne znači da ako ste primjerice na istoj adresi bili sa nekom curom da će drugog recenzenta na toj adresi dočekati upravo ta ista cura.
 

Upravo izasao od nje. Nije prevara za nevjerovati.

Mislim da je siptarka ili srpkinja. Slika njene. Otvorila vrata u ogrtacu, bez sminke, ali prolazi.

Prostor apartman, cista 2 rucnika prije poslije. Posteljinu nakon nisam vidio da mijenja.

Pusenje 7/10 - ima pusacka usta, ali to radi bez neke volje da se sto prije rijesi. Ali opet jkap dobar osjecaj radi usana.

Seks 9/10 - nije neki gfe, i nema ljubljenja stoga ocjena manje. Ostalo top, ona na mene, koza meka i podatna. Sise prirodne visece. Mali sexy trbuh. Ja na nju, odmah dize nogu, i nabijanje, na pocetku malo juje bolilo, kasnije samo udaraj. Nakon toga doggy, pogled na guzu savrsen. Platio bi joj samo da ju tako mogu gledat. Poslije toga opet ja na nju, pocela se dirati. Mislim da je svrsila. Pred kraj kad sam ja trebao svrsit, gledala me oci u oci, top. Dosad je samo viki folka to napravila.

Prostor 10/10
Lokacija Svetice

100/150 cifra

Vratit cu se.
 

Upravo izasao od nje. Nije prevara za nevjerovati.

Mislim da je siptarka ili srpkinja. Slika njene. Otvorila vrata u ogrtacu, bez sminke, ali prolazi.

Prostor apartman, cista 2 rucnika prije poslije. Posteljinu nakon nisam vidio da mijenja.

Pusenje 7/10 - ima pusacka usta, ali to radi bez neke volje da se sto prije rijesi. Ali opet jkap dobar osjecaj radi usana.

Seks 9/10 - nije neki gfe, i nema ljubljenja stoga ocjena manje. Ostalo top, ona na mene, koza meka i podatna. Sise prirodne visece. Mali sexy trbuh. Ja na nju, odmah dize nogu, i nabijanje, na pocetku malo juje bolilo, kasnije samo udaraj. Nakon toga doggy, pogled na guzu savrsen. Platio bi joj samo da ju tako mogu gledat. Poslije toga opet ja na nju, pocela se dirati. Mislim da je svrsila. Pred kraj kad sam ja trebao svrsit, gledala me oci u oci, top. Dosad je samo viki folka to napravila.

Prostor 10/10
Lokacija Svetice

100/150 cifra

Vratit cu se.
Majku joj meni neće odg na poruku već 2 dana haha
 
+385997485323


Zvao ju danas, kaže 40 novih za pol sata masaže i ručni kraj,.. Reko ok, dođem na lokaciju...Špansko...dođem u stan, dam joj 40 novih iz đepa, a ona mi prigovara zašto ne nosim u novčaniku, jel novčanice nisu ravne, ne komentiram ništa.... skinem se, legnem na masažmi stol..ona masira leđa i vrat i na kraju ručni kraj, ali sve neka čudna atmosfera, kad ju pitam ljubazno za godine, počne filozofirati, zašto ju takva pitanja pitam i nakon dugo kritike na moje pitanje kaže da ima 32..po meni ima bliže 40... Mislim si bolje da šutim da ona više ne filozofira... Kod ručne obrade ponudi mi još masažu prostate za 30 extra...Reko ne treba, samo ručni želim...e da...i sve masira u gumenim crnim rukavicama....meni je još zbog prevencije našpricala antiseptik na dlanove....svršim napokon nekako, obrišem se vlažnim maramica a i brzo obučem, hoću što prije izaći van, oblačim tenisice kod ulaznih vrata, čekam da mi otvori i da izađem, a ona meni kaže da neće otvorit zato što ja ne odgovaram na sva pitanja koja mi ona postavi i zašto ju ignoriram 😧..Kažem joj još jednom da otvori vrata, ona neće nego želi da se ja njoj odgovorim kad me pita jel ima dojam da nešto nije u redu😲😯...Reko otvaaraj vrataa. Kaže ona može, al nemojte više dolaziti... Reko naravno da neću...
Ma užas, ženska je psiho slučaj, nikad više kod nje,..
Daje ona komplet, prvi puta bio i okinuo, puslika bez sex sa, i jebeno odradi, akcija bila na strunjaci.daje lizat i prsticima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh