ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav,novi sam ovdje...planiram se naci sa ovom ljepoticom,na slikama izgleda top,pa me zanima dali je netko bio,kakva su iskustva i koliko naplacuje?

Planiras svako 2 sata postavit pitanje ili?
 
Pozdrav,novi sam ovdje...planiram se naci sa ovom ljepoticom,na slikama izgleda top,pa me zanima dali je netko bio,kakva su iskustva i koliko naplacuje?

Ako je ta tebi top, strah me pitati koja je tebi ruzna. Uglavnom da ti skratim, izbjegavat.
 
Drustvo moze li detaljan opis sara 44 imala je neke pozitivne recenzije al me zanima izgled i sto se sve moze u sare ,pa ako netko moze da se raspise o sari
 
Drustvo moze li detaljan opis sara 44 imala je neke pozitivne recenzije al me zanima izgled i sto se sve moze u sare ,pa ako netko moze da se raspise o sari
Plava, kraća kosa, ima malo strija po trbuhu, čista, uredna, male grudi, mršava, u skladu sa svojim godinama skladno građena, lijepe noge, seksi obučena, simpatična, uredan i čist prostor, oral i keks s gumom a za stalne može i bez. Onaj koji joj se svidi može i ljubljenje u usta.
 
Plavuša 44, Trešnjevka, sise 5, 60 europskih pola sata, oral i keks. Fantastično iskustvo.
Vitka brazilska guza, Lanište, 60 komplet, isto super.
Jana 35, iz Srbije, za one koji vole BBW kategoriju 80 komplet.
Nives, crna pantera 80 komplet, isto super, samo malo previše posjetitelja.
Sara 44, blizu Vlaške, isto savršena, seksi obučena, samostojeće čarape, štikle, ako joj se svidiš može i ljubljenje, 60 eura komplet.
....
Ima ih još ali moram nešto pustiti i za sebe.
Uglavnom odeš, platiš i guštaš.
Onda kažu loš izbor u Zagrebu, meni nije samo trebaš otići u akciju i to je to.
Postoji mogućnost da se nekom princu izbirljivom neka od navedenih cura ne svidi posebno onima koji očekuju da za 60 eura dobiju Sofiju Loren.
Njima se unaprijed ispričavam.
Meni su cure super.

Lijepo sto si napisao recenzije ali sve te koje su naveo s odlicnim iskustvom bih preskocio...
 

Bio kod ove. Očekivao sam cigansko burence kao kod prethodnog recenzenta, ali pojavila se Mađarica solidnog izgleda (nije ista kao ova na slici). Izgled je sve što ima jer mi je pušila s toliko entuzijazma, radosti i sreće da mi se nakon dvije minute njenog pušenja sam od sebe spustio. Vidio sam da od toga biti ništa neće tako da sam je ostatak termina lizao (da, nisam od onih koji se dolje bolje lizati). Koliko sam razumio na nekakvom neutvrđenom poluengleskom jeziku rekla je da je jedanput svršila i da nije dva puta. To znači, da vjerojatno nije nijednom. Uglavnom, izbjeći pod svaku cijenu. Jedino bih se možda ponovno vratio da ona meni plati da je dolje ližem.
 

Probao doći kod ove, a nalazi se navodno u Utrinama, Novi Zagreb. Uglavnom, sve dogovorili, došao pred zgradu, ona rekla da nazovem za 10 minuta. Nakon tih 10 minuta sam je zvao, ali "hrabra" žena isključila telefon i još uvijek se ne javlja pet sati nakon zvanja. Čim joj proradi telefon poslat ću je u lijepi kurac. Možda me je vidjela sa nekog svog mišjeg prozorčića i nisam joj se svidio, ali je barem onda mogla poslati poruku da nisam njen tip muškarca. Ne bih se uvrijedio, a ovako slobodno mogu reći kako je žena kukavičjeg karaktera.
 

Probao doći kod ove, a nalazi se navodno u Utrinama, Novi Zagreb. Uglavnom, sve dogovorili, došao pred zgradu, ona rekla da nazovem za 10 minuta. Nakon tih 10 minuta sam je zvao, ali "hrabra" žena isključila telefon i još uvijek se ne javlja pet sati nakon zvanja. Čim joj proradi telefon poslat ću je u lijepi kurac. Možda me je vidjela sa nekog svog mišjeg prozorčića i nisam joj se svidio, ali je barem onda mogla poslati poruku da nisam njen tip muškarca. Ne bih se uvrijedio, a ovako slobodno mogu reći kako je žena kukavičjeg karaktera.
Mozes rec koja je adresa, mislim da sam i ja kod nje imao slicnu situaciju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh