ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav,
U subotu prolazim kroz zg e sad znam da većina njih radi preko dana jer zna netko neku koju bi nazvao u tipa 1 ujutro i mogao dogovoriti?
 
Ekipa, isprika odmah jer ne znam kud ovo napisati...
Što znači obavijest na profilu..
"Upsss, naišli smo na neke probleme.
Vaš nalog je suspendiran"
I više ništa ne šljaka ko prije, ne mogu koristiti profil, hvala!
 
Moji dragi jebači,
ovo nije recenzija ali spada u iskustva.
Posjećujemo svi mi naše "prodavačice ljubavi" a kod nekih smo i česti gosti.
Što ako se desi i da li je netko imao takvih iskustava da ste negdje bili sa boljom polovicom (djevojkom ili ženom nebitno) i sretnete vašu "prijateljicu" ?
Da li ste imali kakvih loših iskustava i što je po vama najbolje učiniti u toj situaciji i kako reagirati ako se tamo prepoznate?
Vi nju skužite ili ona vas.
Imam svoje mišljenje i šemu ali me zanima i mišljenje nekih drugih posebno starijih i iskusnijih u ovom sportu.
 
Ja ne znam gdje problem kod Cajke. Bio sam tri puta i svaki put je bilo drugačije. Kad sam bio drugi put dala mi je da je diram po pici i da joj guram prstiće, čak sam bio blizu i da je prasnem (odustala je u zadnji tren). Kad sam treći put došao i probao je uhvatiti za picu rekla mi je da ne može i da mi nikad nije dopustila. Četvrti put me ispalila i primila nekog lika preko reda, a dogovorila se samnom. Zvala me da se vratim i da ću dobiti drkicu besplatno ali baš sam se bio raspizdio i već dogovorio s drugom i odlučio da neko vrijeme ne idem kod nje.
Sa mnom nikad nije koristila rukavice, uvijek bih dobio jednu Bajadericu ili malo čokolade.
Jedino što mi starno smeta kod nje je to što sluša i pjeva neke glupe narodnjake dok mi drka. Masaža je bila tak-tak.
bio danas , djevojka je teži slučaj za vrapče umobolnicu , za 40€ neko bezvezno naguravanje po leđima, zamim neko tapkanje po jajima i malome u rukavicama i bez ikakovog osječaja, stalno ima psihološke napadaje, u mojih 30 godina bavljenja ovim sportom ovako lošu uslugu nisam nikad nigdje doživio.
 
bio danas , djevojka je teži slučaj za vrapče umobolnicu , za 40€ neko bezvezno naguravanje po leđima, zamim neko tapkanje po jajima i malome u rukavicama i bez ikakovog osječaja, stalno ima psihološke napadaje, u mojih 30 godina bavljenja ovim sportom ovako lošu uslugu nisam nikad nigdje doživio.
I koji te vrag tjerao da ides nakon 30 god karijere i tolikih jednako losih recenzija. Dakle,ne radi se tu da senekom svida nekom ne. Da je barem mlada i lijepa.
 
Moji dragi jebači,
ovo nije recenzija ali spada u iskustva.
Posjećujemo svi mi naše "prodavačice ljubavi" a kod nekih smo i česti gosti.
Što ako se desi i da li je netko imao takvih iskustava da ste negdje bili sa boljom polovicom (djevojkom ili ženom nebitno) i sretnete vašu "prijateljicu" ?
Da li ste imali kakvih loših iskustava i što je po vama najbolje učiniti u toj situaciji i kako reagirati ako se tamo prepoznate?
Vi nju skužite ili ona vas.
Imam svoje mišljenje i šemu ali me zanima i mišljenje nekih drugih posebno starijih i iskusnijih u ovom sportu.
Upoznaš ih međusobno i dogovoris zajedničko druženje. Eto, toliko je jednostavno. 😂
 
Moji dragi jebači,
ovo nije recenzija ali spada u iskustva.
Posjećujemo svi mi naše "prodavačice ljubavi" a kod nekih smo i česti gosti.
Što ako se desi i da li je netko imao takvih iskustava da ste negdje bili sa boljom polovicom (djevojkom ili ženom nebitno) i sretnete vašu "prijateljicu" ?
Da li ste imali kakvih loših iskustava i što je po vama najbolje učiniti u toj situaciji i kako reagirati ako se tamo prepoznate?
Vi nju skužite ili ona vas.
Imam svoje mišljenje i šemu ali me zanima i mišljenje nekih drugih posebno starijih i iskusnijih u ovom sportu.
Mene je jedna vidjela u teretani, ja je nisam primijetio nego mi je rekla da me vidjela kad sam opet došao kod nje. Uglavnom rekla je da se ne znamo izvan prostora gdje se družimo. Znači pravit će se da te ne pozna.
 
Evo recenzije. Jana 35 nova u gradu, sise 8. Po govoru iz Srbije. Za one koji vole debele i da priča srpski dok ju lupaš kao iz filmova sa Batom životinjom. Mega sisurine i mega guzičetina. Dobro se lupa. Proguta cijeli penis kod oralnog. Potiče da ju se dira. Čak i svrši. Što nije uobičajeno kod cura na naplatu. 70 eura pola sata, 100 sat. Samo oralno 60. Draškovićeva. Traži obavezno tuširanje prije udara. Ima ona kondome.
oralni je bez kondoma? gdje se može svršiti?
 
bio danas , djevojka je teži slučaj za vrapče umobolnicu , za 40€ neko bezvezno naguravanje po leđima, zamim neko tapkanje po jajima i malome u rukavicama i bez ikakovog osječaja, stalno ima psihološke napadaje, u mojih 30 godina bavljenja ovim sportom ovako lošu uslugu nisam nikad nigdje doživio.
- tam nekaj smrdi, ta cura baš inicira nevolju! Ne bih se čudio da nije sama u stanu i da samo čeka problem... Bio sam i osjećo sam se ko najveći idijot poslje!
 
- tam nekaj smrdi, ta cura baš inicira nevolju! Ne bih se čudio da nije sama u stanu i da samo čeka problem... Bio sam i osjećo sam se ko najveći idijot poslje!
Ja sam bio napisao recenziju da mi je bilo koma iskustvo kod dotične. Ne bi išao više tamo da mi netko da 100 evropskih za nagradu. Nije cura zdrava u glavi i to je to. Lijepa je u licu i tijelu ali zuji joj u glavi. Nije za ić. Nemojte tamo ići i bacati pare jer platite i još se s njom posvađate. A ona uzme lovu i navuče rukavice kao da će bika škopit.
Šta vam to treba? Došli ste uživati a ne... nemojte ići jer nema apsolutno nikakvog smisla. Ima normalnijih cura u gradu koje su apsolutno sretne kad dođete.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh