ZAGREB - Iskustva & recenzije

zove se Sabrina Savic ima 32 godina
iz Cesterega je, to je kod zrenjanina srbija
bila nekoliko godina na robiji u njemackoj, zbog neke pljacke iznude ili tako nesto
radila dugo u beogradu dog nije usrala tamo, onda dosla u zagreb
upoznala u poslu Gorana nekog sepavac neki, ima neku firmu za obradu drva i nekoliko zaposlenih, a prije njega imala nekog krimosa u zagrebu ali valjda nije dugo sa njim bila , on je provalio, pa nije uspjela izvuci bas nesto.
uglavnom tog sepavog, (On narucuje cure uvjek ksebi doma i dobro placa ) njega je zgrabila, pa kroz pricu mu uzela nekih 25000 eura, kao nesto kucu trebala u cesteregu obnoviti , tamo vamo, kod njega je i uvjek spavala kad je radila u zagrebu.
A novce je uzela na spiku, kao vratit cu i tako to, uglavnom u prvom mjesecu taj sepavi malo pritisak radio , i ona kao nece vise da radi i otisla iz zagreba sa spikom , da zeli novi zivot , raditi normalan posao itd.
izbrisala sve brojeve i kako to vec ide. A sepavi obratio se Krimosima i raspitivao se sto bi se moglo napraviti , ovi ga ismijavali.
sad presusilo sve i evo od ponedeljka ce riskirati opet u zagrebu.
njena sestra je dosta mlada od nje i radi isti posao.
Evo ovaj info imam o njoj
slicnu pricu mi je na pm ispricao jedan forumas. Meni je ona stvarno super ali me zblokirala jos prije god dana iz ne znam kojeg razloga, a ovaj broj iz oglasa joj je fakat nepostojeci. Neka netko javi ako ode
 
Hahahaha ovo me sad sjetilo na jednu damu noci koja mi je pricala da je isla mijenjati u banku 100e, da su bili lazni i pozvali su joj muriju veli gadna situacija bila. Pa da nije ista jebote??? 😆😆😆😆
A kaj da im ja radim..
Kao ono treba lovu odnah da plati taksistižu..
Ok nije problem..
Misli da sam vesla sisao nakon svih ovih godina .
 

Ankica - Starija žena, faca meni loša, donekle skladno tijelo za godine (50+). Oral 40, uzeo, brzinski u usta i van. Nisam zadovoljan. Lucija je u toj kategoriji i dalje bolja. Kajzerica.

Dogovor preko Whatsappa, nisu bonovi i prevara.
 

Sinoc ju zvao, rekla ziher doc i nista. Nit poruke nit poziva da ne dolazi. Srecom joj prrzime nisam rekao, ko zna kaj stoji iza toga. Jel uspio ko da ga ova dama posjeti?
Aj malo bolje pogledaj slike na PO, zblajhane sa photoshopom ili čim već.
Možda i neka AI slika...
 

Nisam dugo komentirao ali najnovija inkarnacija Sofije me nagnala na to.

Šenoina. 80. Inicijalno prica simpa čak, pušenje sa ali dobro. Akcija, ne može ništa, ništa ništa ništa. Apsolutni šit od akcije.

Najgore investirana lova ikad u jednu ruku, a u drugu ruku, u koju više stane, dobra investicija kao još jedan korak bliže izlasku iz ovoga sranja.
Prošli tjedan dogovorio termin sa Sofijom, došao u dogovoreno vrijeme, ne javlja se, odlazim nakon 10 min.
Ponovo pogledam oglas i primjetim da je promjenjen (dio slika i broj), zovem "novu Sofiju", po glasu je zaista neka nova osoba koja je baš u istoj ulici i nema veze sa prethodnim dogovorom...
2 Sofije u Šenoinoj?
:unsure::) :ROFLMAO:
 
Prošli tjedan dogovorio termin sa Sofijom, došao u dogovoreno vrijeme, ne javlja se, odlazim nakon 10 min.
Ponovo pogledam oglas i primjetim da je promjenjen (dio slika i broj), zovem "novu Sofiju", po glasu je zaista neka nova osoba koja je baš u istoj ulici i nema veze sa prethodnim dogovorom...
2 Sofije u Šenoinoj?
:unsure::) :ROFLMAO:
Vjerovatno se ne javlja na mob cura koja radi nego ima neka koja dogovara za nju pa se ta zamijenila sa nekom drugom zato je bio drugi broj i glas koji nisi cuo
 

Jel moze neko samo reci da li je to prijasnja “Jedinstvena egzoticna crnka” tako je nesto naziv bio… dobar je komad bio, dobro se …ebe… Predpostavljam da je i pisano za ovo ali ne stignem ispratit sve prepiske…
 

Jel moze neko samo reci da li je to prijasnja “Jedinstvena egzoticna crnka” tako je nesto naziv bio… dobar je komad bio, dobro se …ebe… Predpostavljam da je i pisano za ovo ali ne stignem ispratit sve prepiske…
To bi trebao biti oglas od Jedinstvene. Nisam je zvao, ali trebala bi biti ona.
Oglašavala se s ovim istim slikama kao Jedinstvena (Dina 25).
Prostor je bio u Miramarskoj. 100 eura je naplaćivala za pola sata.
Par mjeseci nije radila. Izgleda je opet počela.
Top ženska.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh