ZAGREB - Iskustva & recenzije

Momci, inace dugo pratim ovaj forum pa se danas odlucih upustit u svoje prvo ovakvo iskustvo.. studiram pa nemam prostor, nego cu unajmiti apartman. A strasno me loze milfare. Trazio sam po imenu i broju i linku oglasa ali nikakve info nema…
Zna li itko ista o doticnoj, veceras je zovem da navrati, pa da ne rentam i ne bacim novac bezveze? Hvala!
 
Momci, inace dugo pratim ovaj forum pa se danas odlucih upustit u svoje prvo ovakvo iskustvo.. studiram pa nemam prostor, nego cu unajmiti apartman. A strasno me loze milfare. Trazio sam po imenu i broju i linku oglasa ali nikakve info nema…
Zna li itko ista o doticnoj, veceras je zovem da navrati, pa da ne rentam i ne bacim novac bezveze? Hvala!
Treba je deblja u zivo ali nije losa. 130 je bio sat prosle godine kolko se sjecam. Bolje se prvo sa njom dogovori pa iznajmi sobu jer ja sam par dana dogovarao susret
 
Ak ce ti biti lakse.
Ja sam jednom dao 100e..
Kao mora platit taksistu ..
Pobjegli su s parkinga u stilubrzi i zastokih..
Koliko se zadimilo..

Ko bi reka da škodilak fabia to moze .😁

Al dobro ..tih 100 jetak i tak. bio laznjak pa nije bilovelike stete
Hahahaha ovo me sad sjetilo na jednu damu noci koja mi je pricala da je isla mijenjati u banku 100e, da su bili lazni i pozvali su joj muriju veli gadna situacija bila. Pa da nije ista jebote??? 😆😆😆😆
 
Vratila se Srpkinja momci 😁 netko je napisao da odlazi i da se vise nece baviti ovim ali čini se da je predomislila
zove se Sabrina Savic ima 32 godina
iz Cesterega je, to je kod zrenjanina srbija
bila nekoliko godina na robiji u njemackoj, zbog neke pljacke iznude ili tako nesto
radila dugo u beogradu dog nije usrala tamo, onda dosla u zagreb
upoznala u poslu Gorana nekog sepavac neki, ima neku firmu za obradu drva i nekoliko zaposlenih, a prije njega imala nekog krimosa u zagrebu ali valjda nije dugo sa njim bila , on je provalio, pa nije uspjela izvuci bas nesto.
uglavnom tog sepavog, (On narucuje cure uvjek ksebi doma i dobro placa ) njega je zgrabila, pa kroz pricu mu uzela nekih 25000 eura, kao nesto kucu trebala u cesteregu obnoviti , tamo vamo, kod njega je i uvjek spavala kad je radila u zagrebu.
A novce je uzela na spiku, kao vratit cu i tako to, uglavnom u prvom mjesecu taj sepavi malo pritisak radio , i ona kao nece vise da radi i otisla iz zagreba sa spikom , da zeli novi zivot , raditi normalan posao itd.
izbrisala sve brojeve i kako to vec ide. A sepavi obratio se Krimosima i raspitivao se sto bi se moglo napraviti , ovi ga ismijavali.
sad presusilo sve i evo od ponedeljka ce riskirati opet u zagrebu.
njena sestra je dosta mlada od nje i radi isti posao.
Evo ovaj info imam o njoj
 
Ja sam bio sa njom onako ugodna žena 37 godina napunila nekad oko nove godine tako mi je rekla uredna je dođe ti u sobu pokaze se pita ako si zadovoljan da ostane ako ne otic ce nije probl. Malo ima stomaka al dobro nista strašno dobri guzovi zato. Ako ti pricas pricat ce i ona. Pušrnje bez kondoma i 100€ pola sata.
Kakva je u licu? Jel se da ljubit?
 
zove se Sabrina Savic ima 32 godina
iz Cesterega je, to je kod zrenjanina srbija
bila nekoliko godina na robiji u njemackoj, zbog neke pljacke iznude ili tako nesto
radila dugo u beogradu dog nije usrala tamo, onda dosla u zagreb
upoznala u poslu Gorana nekog sepavac neki, ima neku firmu za obradu drva i nekoliko zaposlenih, a prije njega imala nekog krimosa u zagrebu ali valjda nije dugo sa njim bila , on je provalio, pa nije uspjela izvuci bas nesto.
uglavnom tog sepavog, (On narucuje cure uvjek ksebi doma i dobro placa ) njega je zgrabila, pa kroz pricu mu uzela nekih 25000 eura, kao nesto kucu trebala u cesteregu obnoviti , tamo vamo, kod njega je i uvjek spavala kad je radila u zagrebu.
A novce je uzela na spiku, kao vratit cu i tako to, uglavnom u prvom mjesecu taj sepavi malo pritisak radio , i ona kao nece vise da radi i otisla iz zagreba sa spikom , da zeli novi zivot , raditi normalan posao itd.
izbrisala sve brojeve i kako to vec ide. A sepavi obratio se Krimosima i raspitivao se sto bi se moglo napraviti , ovi ga ismijavali.
sad presusilo sve i evo od ponedeljka ce riskirati opet u zagrebu.
njena sestra je dosta mlada od nje i radi isti posao.
Evo ovaj info imam o njoj
Ciganska posla.
 

Sinoc ju zvao, rekla ziher doc i nista. Nit poruke nit poziva da ne dolazi. Srecom joj prrzime nisam rekao, ko zna kaj stoji iza toga. Jel uspio ko da ga ova dama posjeti?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh