ZAGREB - Iskustva & recenzije

Gents, ludim pomalo

Vec 2 dana probam ali samo nađem "Ovaj oglas je istekao!" za djevojke koje poznajem/koje sam recenzirao ili one koje ste vi dali pozitivnu recenziju.

Čak sam pokušao nazvati bonove bitches samo u slučaju da postoji netko novi bez recenzije :(

Jel ima neki odmor ili nešto za koji ja kao stranac ne znam? Da barem razumijem zašto ne mogu doći ni do jedne od djevojaka s dobrim recenzijama ovaj tjedan.
 
Gents, ludim pomalo

Vec 2 dana probam ali samo nađem "Ovaj oglas je istekao!" za djevojke koje poznajem/koje sam recenzirao ili one koje ste vi dali pozitivnu recenziju.

Čak sam pokušao nazvati bonove bitches samo u slučaju da postoji netko novi bez recenzije :(

Jel ima neki odmor ili nešto za koji ja kao stranac ne znam? Da barem razumijem zašto ne mogu doći ni do jedne od djevojaka s dobrim recenzijama ovaj tjedan.
Ana rudes radi svaki dan od 15😃
 
Ti nisi baš sav svoj pročitaj još jednom nigdje ja nisam spomenuo Muslimane nedaj Bože spomenuo sam ljude koji sa sobom u WC nose flašu sa vodom i posle velike nužde peru guzicu mišljnja sam da sa litrom vode bez šampona ili sapuna nemožeš dobro oprati svoju guzicu ja sam obrezan prije 30 godina i da ne ulazim u prostor u kojem boravim u cipelama tako da odjebi sa svojom glupom spikom i odi kod te retardirana neka te masira u rukavicama mene sigurno neće
Pa ne zamjenjuje im sigurno boca tuširanje, mozda im treba samo za smočiti wc papir, jer suh papir nikad neće pobrisati dupe dovoljno nakon nužde, pogotovo dlakavo dupe.
A što se tiče dama budite svjesni da se ne tuširaju nakon mušterije, zato je dobro da se bar mušterija otušira. Ako vas ne pošalje pod tuš sve vam je jasno gdje ste došli.
 
Jel moguce da zenska sada oce poslat slike kako ja pitam za termin na drustvene mreze. Ona Nora 19 (novi broj). Nevjerojatno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh