ZAGREB - Iskustva & recenzije


Jel ovo tajanstvena Ana?
 
To nije u redu.
Osobno ako ne stignem na vrijeme zovem da ću kasniti ili neću stići,da si može osigurati drugoga.
To je rijetkost.. ekipa se obicno naruci na 5-6 oglasa i tek u zadnji cas odluci kod koje ce otici, ostale su izvisile, a i najvjerovatnije odbile nekog tko bi dosao jer cuvaju termin za narucenog. Ne znam je ta situacija gora ili kad popizdis i narucis 2 u isti termin da ne izvisis pa se za peh pojave obojica grr
 
To je rijetkost.. ekipa se obicno naruci na 5-6 oglasa i tek u zadnji cas odluci kod koje ce otici, ostale su izvisile, a i najvjerovatnije odbile nekog tko bi dosao jer cuvaju termin za narucenog. Ne znam je ta situacija gora ili kad popizdis i narucis 2 u isti termin da ne izvisis pa se za peh pojave obojica grr
bibi, jel se i ti oglašavaš? 😉
 
Admin ocito ima nesto protiv recenzija za muskarce 🤣
Ja nemam 😇

baš bi bilo interesantno znati kakvi su u krevetu ostali 'jebači' iz perspektive 'prodavačice ljubavi' 😁

koliki im je visuljak, jel problem s hidraulikim, za koliko sec su gotovi, uspije li se koji pribrati za dvaput, ...itd.. 😆

Možda podigneš samopouzdanje nama ostalima koji se smatramo osrednjim jebačima s hobby alatom 😊
 
Prisjetih se jedne male plave Une, 22/155/47/2 ...bilo je to prije cca 13 g. ..ordinirala je s drugim curkama u zgradi pored tržnice Špansko ..mjesecima smo imali redovne tretmane petkom popodne sat-dva
..jedna od boljih partnerica u sexu ever ..znao sam svršiti i po 3x a bome i ona, često je squirtala a volila ga je primit i u guzu ..nažalost odjednom se prestala javljati, ili je odselila ili promjenila zanimanje.
Često me je zezala kako je njen nabildani dečko 15g mlađi, s duljim i debljim 🍆 ali nisam se dao smesti i bilo nam je lijepo 😇
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh