ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pitanje jer ima neka u zg naša znači da nije latino da je onak 20 25 godina i da dobro izgleda. Jer ovo su sve bonovi, kodovi ko da kupujem bitcoin.
 
Ispoljavas agresivnost prema zenama u tekstu. Nema to veze s gramatikom. Ako te se svaka zeli rijesiti znaci da si grub, napastan, neugodan ili jednostavno ne pazis na higijenu.
Sve sto si napisala ja sam kontra od tog,u tom i jest poanta da sam zato i lud na sve,bolji bit ne mogu i vise fer od onog sto jesam,ali sam shvatio da to nema veze sa icim,to je samo zato sto dogovaraju jednog za drugim i hoce izmedu predah i da se moze otusirat,al jebemu stani na loptu,ne mora bas ic jedan za drugim ko na traci
 
Gentleman, i hope it is okay to write in english here. And i hope i am in the right forum. Unfortunately i can´t speak croatian so i am translating the website.

I will be visiting Zagreb soon and i was wondering if Zagreb has any kind of street prostitutes? From what i was able to translate with google here in the forum the advertisment on oglasnik is not always accurate?

I will be staying at the Sheraton hotel. Anything available around there?
Thank you for your help :)
 
A sta je s mojim vremenom? Sta kad se naruci jedan za pola sata i zove drugi i ja mu kazem da moze tek za sat, ali njemu to prekasno… pa ovaj prvi ne dode a ne dode ni drugi? Ja sam tamo zbog zarade, nekam vam onda kolege koji sjebavaju termine placaju sto ste cekali. I cekate vi svi, ni ne znate da cekate.
Lako bi se cekalo da ima cekaonica. Al kad moras radit krugove po centru di je sve puno ljudi, a ti tamo nikak ne bi trebao biti, e to je malo problem.
 
A sta je s mojim vremenom? Sta kad se naruci jedan za pola sata i zove drugi i ja mu kazem da moze tek za sat, ali njemu to prekasno… pa ovaj prvi ne dode a ne dode ni drugi? Ja sam tamo zbog zarade, nekam vam onda kolege koji sjebavaju termine placaju sto ste cekali. I cekate vi svi, ni ne znate da cekate.
To nije u redu.
Osobno ako ne stignem na vrijeme zovem da ću kasniti ili neću stići,da si može osigurati drugoga.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh