ZAGREB - Iskustva & recenzije

Jebote kako možeš platiti 160 eu za seks sa nekom koja je u kasnim 30-im ili ranim četrdesetim. Koji ti je... Nijedna koja je toliko stara ne vrijedi tih para! Mogao si za te novce naći neku u ranim dvadesetim. Dok se prostitucija ne legalizira imat ćemo nerealne cijene i nikakvu ponudu. U laufhausima po austriji i Njemačkoj se mogu naći duplo bolji komadi za duplo manju cijenu a plaće su tamo istodobno duplo veće nego kod nas.
Hahahaha, bravo lik. Takvih od 40 ima gdje god hoçeš pa i besplatno, a ne za plaćanje...takve su za mirovinu, ipak je staž u ovom poslu beneficiran.
 

Bio prije mjesec dana kod Nore. Dogovor lagan. Da adresu ali broj pokraj, kad nazoves da si ispred kaze da je ulaz pokraj.

Dolazim pred stan, kad mi vrata otvara nakaza narkomanska od svojih 20 tak kg, trulih zubi od horsa. Nesto prestrasno. Odlazim iz stana brzinom svjetlosti i opet mi to ružno lice pred očima. Od nekud mi poznata, i sjetio se da je znam ko đankericu iz kvarta. Samo je nisam vidio cca 10 godina. Mislio sam da u životu vise nikad necu jebati. Žensko nisam smio pogledati na ulici, erekciju nisam imao jedno mjesec dana, tek sam jucer počeo po malo drkati.

Izbjegavati, osim ako ne želite da vas strefi herc, ili ako ne želite biti u živo u nekom horor filmu.
 

Bio prije mjesec dana kod Nore. Dogovor lagan. Da adresu ali broj pokraj, kad nazoves da si ispred kaze da je ulaz pokraj.

Dolazim pred stan, kad mi vrata otvara nakaza narkomanska od svojih 20 tak kg, trulih zubi od horsa. Nesto prestrasno. Odlazim iz stana brzinom svjetlosti i opet mi to ružno lice pred očima. Od nekud mi poznata, i sjetio se da je znam ko đankericu iz kvarta. Samo je nisam vidio cca 10 godina. Mislio sam da u životu vise nikad necu jebati. Žensko nisam smio pogledati na ulici, erekciju nisam imao jedno mjesec dana, tek sam jucer počeo po malo drkati.

Izbjegavati, osim ako ne želite da vas strefi herc, ili ako ne želite biti u živo u nekom horor filmu.
Isto to mi se dogoodilo s njom....


STRASNO RUZNA CURA
 
Decki, posto ima vise Viktoria, najbolja jeova sta je promjenila ime u Viktoria Draga. Ja sm bio sa ovom i najbolje je iskustvo koje sam imao. Pravo GFE, lak dogovor i ne gleda na sat. Ostale su samo uzele ime jer ova ima dosta recenzija

 

Bio prije mjesec dana kod Nore. Dogovor lagan. Da adresu ali broj pokraj, kad nazoves da si ispred kaze da je ulaz pokraj.

Dolazim pred stan, kad mi vrata otvara nakaza narkomanska od svojih 20 tak kg, trulih zubi od horsa. Nesto prestrasno. Odlazim iz stana brzinom svjetlosti i opet mi to ružno lice pred očima. Od nekud mi poznata, i sjetio se da je znam ko đankericu iz kvarta. Samo je nisam vidio cca 10 godina. Mislio sam da u životu vise nikad necu jebati. Žensko nisam smio pogledati na ulici, erekciju nisam imao jedno mjesec dana, tek sam jucer počeo po malo drkati.

Izbjegavati, osim ako ne želite da vas strefi herc, ili ako ne želite biti u živo u nekom horor filmu.
I onda je za nju par ljudi napisalo da im je dobra...
 
Dal Laura onda samo masira ili ima i nešto više...nikako da se dogovorite???
I ja sam nedavno kod nje. Teško ju je dobiti i dogovoriti se.
Lokacija Donje Svetice, cijena 70eu pola sata. Usluga je bila na nivou, tu nemam zamjerke.
Dobro izgleda u licu i ima dobre noge-zato ih i valjda stavlja u oglas. Mlada je i ima između 25-30 godina, ali uvijek se mora pojaviti taj famozni ali obline posebice sise su joj mlohave i ispuhane, a ne bi trebale biti ipak je mlada.
 
I ja sam nedavno kod nje. Teško ju je dobiti i dogovoriti se.
Lokacija Donje Svetice, cijena 70eu pola sata. Usluga je bila na nivou, tu nemam zamjerke.
Dobro izgleda u licu i ima dobre noge-zato ih i valjda stavlja u oglas. Mlada je i ima između 25-30 godina, ali uvijek se mora pojaviti taj famozni ali obline posebice sise su joj mlohave i ispuhane, a ne bi trebale biti ipak je mlada.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh