ZAGREB - Iskustva & recenzije

I kolko ti je uzela za oral
500kn to bilo lani jos nisam dog oral nego preko moba dog 1h ali cekao sam ju vise od pola sata a nisam imao vremena bas previse pa uzeo pola h za 500 seks nisam gtio kad sam vidio kak izgleda i u kakvom je stanju...bila je kao da je pala u neku krizu vani bilo 37 u stanu isto vruce ona se zagrlila nekom dekom i pusila ga sva se tresla da joj je jako hladno...vjerovatno joj trebao novi sut
 
Čim je quotala postove o Elena sexy mackica 21 aka seline/loren po novom, ocito je to ta osoba

Sad se postavlja više pitanja:
Da li je moguče da ta osoba cijelo ovo vrijeme nije znala za postojanje ovog foruma i da ljudi tu pišu svakakva iskustva, bila ona istina ili ne.
I druga stvar, posto je osoba ovako burno reagirala na spomen doticne, od toga kakvu ima kožu, udluga ili to jel se drogira ili ne
Postavlja se pitanje šta je od toga istina?
Mozda je cura oke pa netko tu piše laži i neistine o dotičnoj što bi objasnilo ovakvo njezino ponašanje, jer zamislite da saznate
da netko o vama na nekom forumu piše svašta, ružno a da to nije istina, kako bi vi reagirali na to?
Ja cu ti odgovorit na to ja sam bio kod nje i simpa je i sve Ali akcija katastrofalna puši ti ga prekkurca onda u doggy nemre boli ju misionarku jedva i još te požuruje i govoriti Oćeš ti vise tako da sorri njena usluga i sve obcenito katastrofa
 
Ja cu ti odgovorit na to ja sam bio kod nje i simpa je i sve Ali akcija katastrofalna puši ti ga prekkurca onda u doggy nemre boli ju misionarku jedva i još te požuruje i govoriti Oćeš ti vise tako da sorri njena usluga i sve obcenito katastrofa
Vidiš, moje iskustvo s njom je totalno suprotno, a ovakve recenzije su razlog što ju godinu dana nisam isprobao, iako su joj slike bile top.

Maloj očito ovisi kako joj tko legne i kako ju taj dan/tjedan okrene bijelo. Bio sam s njom preko 10 puta, i svaki puta je bio totalni GFE. Nikad nisam ostao kraće od sat vremena, a svaki put nakon svršavanja se još i mazimo u krevetu. Da prostiš, izjebe me svaki puta kao Vruća Ana, samo što mi u ovom slučaju dušu na kurac ne isisa gospođa u kasnim 40ima nego cura u 20ima.

Kažem, valjda ovisi tko joj dođe i kako joj tko klikne.
 
Vidiš, moje iskustvo s njom je totalno suprotno, a ovakve recenzije su razlog što ju godinu dana nisam isprobao, iako su joj slike bile top.

Maloj očito ovisi kako joj tko legne i kako ju taj dan/tjedan okrene bijelo. Bio sam s njom preko 10 puta, i svaki puta je bio totalni GFE. Nikad nisam ostao kraće od sat vremena, a svaki put nakon svršavanja se još i mazimo u krevetu. Da prostiš, izjebe me svaki puta kao Vruća Ana, samo što mi u ovom slučaju dušu na kurac ne isisa gospođa u kasnim 40ima nego cura u 20ima.

Kažem, valjda ovisi tko joj dođe i kako joj tko klikne.
ja sam bio neka 4 puta i očekivao sam sranje jer je bilo dosta negativnih recenzija, ali iskustvo je bilo čisto ok, pušenje odlično sa svršavanjem u usta, nije bilo požurivanja i trudila se da udovolji, zadnji put je bilo odrađivanje pa mi više nije zanimljivo ali mlada je, ima lijepo tijelo i dobro se jebe, za 70 eura premija naspram nekih strašila koje naplaćuju istu cifru.
 
Također se javljam meni je Loren odlična. Super je zajebancija s njom, napeta mi je i jebo me pas najbolji blow sam od nje dobio. Nikad nije gledala na sat i uvijek je moglo vise puta. Tako da stvarno ne kužim kaj serete po njoj
 
Također se javljam meni je Loren odlična. Super je zajebancija s njom, napeta mi je i jebo me pas najbolji blow sam od nje dobio. Nikad nije gledala na sat i uvijek je moglo vise puta. Tako da stvarno ne kužim kaj serete po njoj
Ubilo me ovo quotanje, vise ne kuzim o kojoj curi govorite?
Moze link ili broj telefona?
Fala decki.
 
Ubilo me ovo quotanje, vise ne kuzim o kojoj curi govorite?
Moze link ili broj telefona?
Fala decki.
Također se javljam meni je Loren odlična. Super je zajebancija s njom, napeta mi je i jebo me pas najbolji blow sam od nje dobio. Nikad nije gledala na sat i uvijek je moglo vise puta. Tako da stvarno ne kužim kaj serete po njoj
Meni ona totalno bezveze pusenje nikakvo na kraju sam ga sam izdrkao svrsio joj u usta i otisao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh