ZAGREB - Iskustva & recenzije


0998362626

Znači, glatko ulazi u crnu listu.

Zovem, dogovorim, komplet 60/30. Uredno dogovorimo vrijeme i adresu, ja dolazim adresu i onda kreće show. Nazvao sam kad sam došao pred adresu i onda kreće priča "E super, sad kreni tu i tu, skreni desno pa lijevo, pa kad dođeš tu i tu, nazovi me da ti dam UPUTE ZA DALJE."

Naravno da nisam više zvao, nego sjeo u auto i pokupio se. Da sam se htio osjećati kao Indiana Jones otišao bih u Disneyland, a ne u kurve, i sigurno ne bih trošio vrijeme na istraživanje kvarta s telefonom u ruci pred čitavim susjedstvom.

Hvala dotičnoj na propalom danu i što sam potrošio jednu jedinu izliku od kuće za iduća dva tjedna na pitoresknu vožnju po Zagrebu.
 

0998362626

Znači, glatko ulazi u crnu listu.

Zovem, dogovorim, komplet 60/30. Uredno dogovorimo vrijeme i adresu, ja dolazim adresu i onda kreće show. Nazvao sam kad sam došao pred adresu i onda kreće priča "E super, sad kreni tu i tu, skreni desno pa lijevo, pa kad dođeš tu i tu, nazovi me da ti dam UPUTE ZA DALJE."

Naravno da nisam više zvao, nego sjeo u auto i pokupio se. Da sam se htio osjećati kao Indiana Jones otišao bih u Disneyland, a ne u kurve, i sigurno ne bih trošio vrijeme na istraživanje kvarta s telefonom u ruci pred čitavim susjedstvom.

Hvala dotičnoj na propalom danu i što sam potrošio jednu jedinu izliku od kuće za iduća dva tjedna na pitoresknu vožnju po Zagrebu.
Bar si sacuvo pare
 

0998362626

Znači, glatko ulazi u crnu listu.

Zovem, dogovorim, komplet 60/30. Uredno dogovorimo vrijeme i adresu, ja dolazim adresu i onda kreće show. Nazvao sam kad sam došao pred adresu i onda kreće priča "E super, sad kreni tu i tu, skreni desno pa lijevo, pa kad dođeš tu i tu, nazovi me da ti dam UPUTE ZA DALJE."

Naravno da nisam više zvao, nego sjeo u auto i pokupio se. Da sam se htio osjećati kao Indiana Jones otišao bih u Disneyland, a ne u kurve, i sigurno ne bih trošio vrijeme na istraživanje kvarta s telefonom u ruci pred čitavim susjedstvom.

Hvala dotičnoj na propalom danu i što sam potrošio jednu jedinu izliku od kuće za iduća dva tjedna na pitoresknu vožnju po Zagrebu.
Moga si staviti jos 40e i otici kod Ane na Horvacanskoj..
Ne bi te otpilila a i dobro bi se proveo..

Tesko da je nesto mlade a da je dobro..
I jos se reklamira na oglasniku.
Svaka dobra kurva vise nema oglas...osim onih koje su povremeno ,pa tim putem samo jave da stalni mogu zvati
 
Moga si staviti jos 40e i otici kod Ane na Horvacanskoj..
Ne bi te otpilila a i dobro bi se proveo..

Tesko da je nesto mlade a da je dobro..
I jos se reklamira na oglasniku.
Svaka dobra kurva vise nema oglas...osim onih koje su povremeno ,pa tim putem samo jave da stalni mogu zvati
Misliš na Vruću Anu? Bez brige, družimo se mi često (ima i moja recenzija tu), ali stvar s Anom je da se trebaš najaviti dan ranije.

Ili si mislio na neku drugu Anu?
 

Pozdrav, dali je bio netko kod ovih i sto se sve može očekivati ako je. Hvala.
Ja idem danas ako budu radile poslepodne, ne stizem prije, i mene zanima jbg ako uspijem stici javim kakvo je stanje.

Mada je ovo barbara i nicol sigurno al vidicemo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh