ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ima li išta više a da nije prevara. Traže Steam Card (prilikom susreta, ne unaprijed) za plaćanje i ostala sranja.
Ima ko iskustva s takvima?
 
Evo moj osvrt gdje sam bio..

Crna pantera- 3 puta bio ma oralu,odlican oral,voli mladje decke,prostor uredan,istovar u usta

Neyla masaza- kod arene,solidna masaza,trudi se,rucna zavrsnica,izgled nije nesto.

Sandra Petrokov- 2 puta bio na oralu,1 na odnosu,oral dobar,istovar u usta,ona starija,deblja,odnos onako

Ivana Hercegovka- oral odlican bez,odnos dobar,s guza sam ju rokao,malo ju za kosu vuko,popio 3 pive,sve u svemu dobro

Utrine sisata baba- nemojte bacat novce

Bucka ona sa bananom na slikama,bio dva puta na oralu,istovar u usta

Sarmantna dama- tresnjevka,bio dva puta,puno je ljudi pisalo lose o njoj.meni bilo odlicno,oral bez dobar,odnos sa isto solidan.

E sad mene zanima,zna neko koju da daje istovar po faci?
 
Te sta si im svrsavao u usta jel gutaju spermu ili ne?
Ona mala slatka tajna je prije davala svrsavanje po licu e onda je uvela svrsavanje u usta neznam dali bi dala sad po licu ili ne...
Valjda je skuzila da joj lakse da joj usta pune nego po licu i po kosi da joj spricaju pa se mora ic umivat
 
Evo moj osvrt gdje sam bio..

Crna pantera- 3 puta bio ma oralu,odlican oral,voli mladje decke,prostor uredan,istovar u usta

Neyla masaza- kod arene,solidna masaza,trudi se,rucna zavrsnica,izgled nije nesto.

Sandra Petrokov- 2 puta bio na oralu,1 na odnosu,oral dobar,istovar u usta,ona starija,deblja,odnos onako

Ivana Hercegovka- oral odlican bez,odnos dobar,s guza sam ju rokao,malo ju za kosu vuko,popio 3 pive,sve u svemu dobro

Utrine sisata baba- nemojte bacat novce

Bucka ona sa bananom na slikama,bio dva puta na oralu,istovar u usta

Sarmantna dama- tresnjevka,bio dva puta,puno je ljudi pisalo lose o njoj.meni bilo odlicno,oral bez dobar,odnos sa isto solidan.

E sad mene zanima,zna neko koju da daje istovar po faci?
Girl next door ti da po faci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh