ZAGREB - Iskustva & recenzije

Fotke nisu njene. Radi se o plavusi u kasnim 30-im, ranim 40-im koja je debela. Nije to nabito tijelo i malo jaca cura nego bas debela. U licu je meni barem zgodna i jebozovna. Cijena je 90eura pola sata, sa svim ukljucenim. Akcija je oke, njeno raspolozenje i karakter super.
Da ima neku normalnu cijenu dalo bi se preci preko debljeg tijela, al ako sam prije 2 mjeseca za 70 eura pola sata jebo mladu utegnutu zensku ovo nema smisla.
I jos stavi u naslovu oglasa petite, facepalm.
 
Jeli tko mozda u kontaktu sa Nives sa Vukovarske? Imao sam njen broj novi, nema je na oglasniku od pocetka godine a na zalost mobitel mi je usitnjen do neprepoznativosti bio tako da nemam kontakt...
 
bok ljudi, prekopavam ovu temu u nadi da cu naletit na neku s dobrim ocjenama posto dolazim iz rijeke na jedan dan i trebao bi biti spreman. Ako netko moze preporucit neku pouzdanu i talentiranu, bio bi zahvalan hrpu
 

Slični na Mineu, solidno tijelo, male sise. Doček u sexy kompletu, tuširanje i akcija. Oral ok, trudi se cijelog ga staviti u usta. Jahanje i misionarska ok i svrš u kondom.

Meni obzirom na ponudu ok, možda i ponovim. 65/30. Gajnice.
Bio i rado bi ponovio, zena korektna , pristojna i higijena na visini
 
Bio jučer na masaži kod sanjice. Žena otvara vrata potpuno gola. Visoka je,kratko ošišana i muškobanjasta. Kaže da je trenirala tekwando. Jake ruke i dobro izmasira, čak i dobro puši ali osobno mi nije privlačna
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh