ZAGREB - Iskustva & recenzije

Trebao bi pomoc foruma ako itko na forumu zna neku striptizetu za momačku u Zagrebu trebalo bi mi u subotu, da nebi rekli da sta trazim u zadnji tren nasa sam jednu ali je 270e jos plati tax za doc i otic jebote mogu 3 kurve pojebat za te pare.Nju cu uzet u slučaju ako ne bude nista drugo pa ako neko zna molim te pošalji poruku
 
Trebao bi pomoc foruma ako itko na forumu zna neku striptizetu za momačku u Zagrebu trebalo bi mi u subotu, da nebi rekli da sta trazim u zadnji tren nasa sam jednu ali je 270e jos plati tax za doc i otic jebote mogu 3 kurve pojebat za te pare.Nju cu uzet u slučaju ako ne bude nista drugo pa ako neko zna molim te pošalji poruku
Jel za 270 sa oglasa. Mislim Anita? Nama ce trebati za 6mj za momacku.
 
Jel za 270 sa oglasa. Mislim Anita? Nama ce trebati za 6mj za momacku.
Ovo ti je meni poslala

Hej, ovako cijena je 270e plus pt, program ukljucuje striptiz od oko pola sata, 40min( dva izlaza, u prvom topless, u drugom full strip-skidanje do kraja), tamo se ostaje cca 1h ili vise, popije se cuga dvije tri, ovisi o vama :) Zabranjeno je slikanje i snimanje nastupa, plese se ples u krilu mladozenji/slavljeniku, kumu, takoder se plese medu svim uzvanicima. Potrebno je rezervirati termin akontacijom, kao sigurnost u slucaju da bude s vase strane neko otkazivanje, a ja sam onda propustila drugu gažu :) pa tako da budem sigurna da ste ozbiljni i da necete zeznuti. :) Ako odgovara sve navedeno, saljem slikice i dalje dogovaramo :)

Ako ti treba broj samo reci
 
Ovo ti je meni poslala

Hej, ovako cijena je 270e plus pt, program ukljucuje striptiz od oko pola sata, 40min( dva izlaza, u prvom topless, u drugom full strip-skidanje do kraja), tamo se ostaje cca 1h ili vise, popije se cuga dvije tri, ovisi o vama :) Zabranjeno je slikanje i snimanje nastupa, plese se ples u krilu mladozenji/slavljeniku, kumu, takoder se plese medu svim uzvanicima. Potrebno je rezervirati termin akontacijom, kao sigurnost u slucaju da bude s vase strane neko otkazivanje, a ja sam onda propustila drugu gažu :) pa tako da budem sigurna da ste ozbiljni i da necete zeznuti. :) Ako odgovara sve navedeno, saljem slikice i dalje dogovaramo :)

Ako ti treba broj samo reci

Ak ne nadete nista drugo javi kakva je. Imam tu poruku njezinu.
 
Trebao bi pomoc foruma ako itko na forumu zna neku striptizetu za momačku u Zagrebu trebalo bi mi u subotu, da nebi rekli da sta trazim u zadnji tren nasa sam jednu ali je 270e jos plati tax za doc i otic jebote mogu 3 kurve pojebat za te pare.Nju cu uzet u slučaju ako ne bude nista drugo pa ako neko zna molim te pošalji poruku
To ti je cijena nema jeftinije. Prije par godina smo mi toliko plaćali.
 
Pazite samo za striptizetu da nije ona Ivana debela! Cura je katastrofa i 8 pari gaca ima na sebi i skriva se dok se skida u potpunom mraku
 
  • Like
reagiranja: Sef
MOze tko podjelit iskustvo tu ili u priv ako je bio? Hvala
 
Inace, dugo se nisam bavio ovim sportom..par god..nekad se moglo naci ok cura..
Nor Nina kod Viene (nema je vise)
Bila jedna super mala kod hotela europa u zgradi (neznam jel jos radi)
Tina , poznata svima.. btw moji je sad oglas od tine? Vise nema onu sliku u bijeloj kosulji 🤣🤣🤣, paa nemogu naci, a i preselila se..
Kod nje mi bio najbolji blowjob , gleda te u oci i izaziva te onako... Radi li jos?
Ima netko da podijeli link sa plavog?
Lp
 
Inace, dugo se nisam bavio ovim sportom..par god..nekad se moglo naci ok cura..
Nor Nina kod Viene (nema je vise)
Bila jedna super mala kod hotela europa u zgradi (neznam jel jos radi)
Tina , poznata svima.. btw moji je sad oglas od tine? Vise nema onu sliku u bijeloj kosulji 🤣🤣🤣, paa nemogu naci, a i preselila se..
Kod nje mi bio najbolji blowjob , gleda te u oci i izaziva te onako... Radi li jos?
Ima netko da podijeli link sa plavog?
Lp
Kažu da je prestala🥺
 
Jel postoji i jedna koja uzima pare na ruke, da nisu neke prevare tipa aircash-a, bonova i tih drugih stvari, a da je od 18-30 godina?

Unaprijed hvala!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh