ZAGREB - Iskustva & recenzije

Šarmantna dama 53
(ima više oglasa... šarmantna 53, dođi i opusti se...)
Fotke iz ovog oglasa su njene i realne.
Ženska ima nešto više godina nego što prizna ali koja nema 🤣... nije iz Zagreba (Ivanić) i gura se na neku medicinsku sestru a ovo kao radi u slobodno vrijeme iz zajebancije.🤣
Ima prostor u Zapruđu iako je prije bila i u drugim kvartovima.
Nudi masažu ali može se dogovoriti i komplet usluga pa i neki fetiši, sve ovisi o željama klijenta. Usluga joj je poprilično loša jer osim što je starija stalno nešto požuruje i u stisci je s vremenom, glupača misli da mi ne kužimo u kojem smjeru to ide. 😉
Masira bezveze a i oral joj je katastrofa tako da nije za neku preporuku osim ako imate neki fetiš u kojem posebno guštate.
Oblači se po želji, neki kožni kompletić, visoke čizme...

Da nije možda to Josipa, ima tetovažu na desnom ramenu, i nekaj s nogom nije u redu.
 
Potvrđujem sve što je čovjek napisao. Stvarno je napaljena i voli seks.
Al jbg vidim ljubomora čini čuda, čim je nekom dobro bilo odma je lažov i seronja
Daj pročitaj što si napisao🤔Ljubomora čini čuda?!?!?Ljubomora na šta???Pišete o nekakvoj sex bombi koju jebu samo odlikaši i jet set ili o prostitutki kod koje dođe bilo tko izvadi 50 eur ili koliko već i maže koliko plati???Ne kužim ja ne mogu doći do nje pa sam ljubomoran ili...???Drugar svako tko izvadi 50 ojrića joj ga može metnuti pa tako i ja i ne vidim poantu "ljubomore"
Poanta je toga da me netko uvjerava da nakon primljenih 7 kita u danu ona sa nekim tamo 3 puta svršava....daj me nemoj jebat....
Msm ljubljenje u usta sa nekom koja je prije mene popljugala tih 7 kita danas i lizanje pice istoj neću ni komentirati🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 
Djevojka 26 sa stilom...
Lokacija: Trešnjevka, Nova Cesta (blizina Zonar hotela).
€: 70/80
Cura je zgodna mlada susjeda bosančica, baš simpatična, komunikativna i doima se opuštena (moj dojam).
Vidi se da je čista,uredna i da ima visoki stupanj higijene što traži i od svojih klijenata što mi je u njenom slučaju privlačnije od samog izgleda. Cura izgleda sasvim dobro, crnka dobrog tijela, lijepe čvrste guze ali manjih opuštenih grudiju. Iskreno meni na fotkama izgleda višlja nego što je uživo.
Tretman bi mogao biti i bolji (nadam se da će ubuduće poraditi na kvaliteti usluge) ali mlada je i naučit će s vremenom što i kako mi volimo. Predigra dobra i obećavajuća, pušenje bolje nego kod nekih daleko iskusnijih. Akcija mi je bila sasvim ok. na trenutak čak malo grublja ali nije se ništa žalila. Za finale svršavanje po tijelu i to je to za prvi susret. Kod tuširanja mi je uletila pod tuš što mi je bilo ok. ali nije doživljaj vrijedan spomena, još malo maženja i kisi-kisi ali iskreno bolje da mi je uletila pod tuš na početku.
Mala nije sex bomba niti pruža ultra doživljaj u krevetu ali kad prikupi još malo iskustva najvjerojatnije će joj i usluga biti bolja kao i cjelokupni dojam.
Vraćam se sigurno jer još želim potvrditi neke sumnje ako mi u međuvremenu za 'oko' ne zapne neka druga mačkica.

btw. Na odlasku mi je rekla da ne radi sljedeće dvije sedmice, pretpostavljam da ide doma da se malo odmori od purgera.😃 Kad se vrati u ZG kaže da će imati novi broj i oglas pa pričekajmo da se vrati.😉

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/ja-sam-tu-za-tebe-oglas-5232435
 
Luce ili ti Sonja u ono vrijeme je bila TOP ponuda u ZG prije 10-tak god..nisi ju mogo samo tako dobit na mob..radila sve..moglo se sve..udarala se zestoko..onda je pocela s pizdarijama da nema ni oral bez kondoma i otisla u kurac

Što se to točno moglo dobiti? Znam ju sa Savice (možda i više od 10 godina) i npr. anal, svršavanja u usta nije nikada davala, bez obzira na ponude. Oral sa nikad nije uvjetovala.
 
Djevojka 26 sa stilom...
Lokacija: Trešnjevka, Nova Cesta (blizina Zonar hotela).
€: 70/80
Cura je zgodna mlada susjeda bosančica, baš simpatična, komunikativna i doima se opuštena (moj dojam).
Vidi se da je čista,uredna i da ima visoki stupanj higijene što traži i od svojih klijenata što mi je u njenom slučaju privlačnije od samog izgleda. Cura izgleda sasvim dobro, crnka dobrog tijela, lijepe čvrste guze ali manjih opuštenih grudiju. Iskreno meni na fotkama izgleda višlja nego što je uživo.
Tretman bi mogao biti i bolji (nadam se da će ubuduće poraditi na kvaliteti usluge) ali mlada je i naučit će s vremenom što i kako mi volimo. Predigra dobra i obećavajuća, pušenje bolje nego kod nekih daleko iskusnijih. Akcija mi je bila sasvim ok. na trenutak čak malo grublja ali nije se ništa žalila. Za finale svršavanje po tijelu i to je to za prvi susret. Kod tuširanja mi je uletila pod tuš što mi je bilo ok. ali nije doživljaj vrijedan spomena, još malo maženja i kisi-kisi ali iskreno bolje da mi je uletila pod tuš na početku.
Mala nije sex bomba niti pruža ultra doživljaj u krevetu ali kad prikupi još malo iskustva najvjerojatnije će joj i usluga biti bolja kao i cjelokupni dojam.
Vraćam se sigurno jer još želim potvrditi neke sumnje ako mi u međuvremenu za 'oko' ne zapne neka druga mačkica.

btw. Na odlasku mi je rekla da ne radi sljedeće dvije sedmice, pretpostavljam da ide doma da se malo odmori od purgera.😃 Kad se vrati u ZG kaže da će imati novi broj i oglas pa pričekajmo da se vrati.😉

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/ja-sam-tu-za-tebe-oglas-5232435
Dali se ljubi radi oral sa ili bez kondoma?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh