ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio netko? Cini mi se bomba
I mene zanima,ali ekipa je pisala da je neka spaljena situacija,ona,dečko,pimp,piše ti tu o tom problemu
Ima o Viki dosta toga napisano…
Uglavnom…slike su njene,pozuruje,prije je pila,ne znam kak je sad…
I tak sam bio samo jednom..
Prije je bilo 400/800
Znala je raditi i anal…
Sam odluci jel za tebe ili ne
 
Ima o Viki dosta toga napisano…
Uglavnom…slike su njene,pozuruje,prije je pila,ne znam kak je sad…
I tak sam bio samo jednom..
Prije je bilo 400/800
Znala je raditi i anal…
Sam odluci jel za tebe ili ne
Ja nisam bio zadovoljan....uzeo pola sata i nakon 3 min s guza puta da li cu svrsiti...karao jod 10 min i kaze pa nisam ja krava da se mogu karati pola sata ...onda sam rekao neka mi vrati pola novaca sto je ucinila....koliko je pozurivala nisam ni svrsio samo rekao vrati pola novaca i doma ga izdrkao ...steta novaca
 
Ja nisam bio zadovoljan....uzeo pola sata i nakon 3 min s guza puta da li cu svrsiti...karao jod 10 min i kaze pa nisam ja krava da se mogu karati pola sata ...onda sam rekao neka mi vrati pola novaca sto je ucinila....koliko je pozurivala nisam ni svrsio samo rekao vrati pola novaca i doma ga izdrkao ...steta novaca
Znam…I ja sam imao slično iskustvo.
Zato bio jednom i nikad vise
 
Jel bio ko kod plavuše,prije je bila u preckom kod bipe zgrada,poslje na Jarunu zadnje kaj sam bio,dobro se karala,Al nemam broj više,davno je bilo
 
Tocno da nacrtaš i staviš pod nos,nekim ljudima doslovno ni to ne pomaze!

Pa prije par dana je postavljen link!!!
 
Gospođa 41 g.
Slike iz oglasa jesu njene i dolazi na druženje isključivo u vaš prostor i nema druge opcije.
Cijene buba bezveze ali ubrzo se prilagodi vašoj ponudi i uvjetima. radi doslovno sve i dogovor je vrlo jednostavan, konkretan i ništa ne komplicira jedino je malo nezgodno što ima naviku zivkati ali u tom slučaju samo odjeb...!
Bio sam u prostoru gdje je 'gostovala' tako da znam da RADI SVE, trpa u sve rupe i može svršavanje u usta. Radi i grupna druženja i sa parovima, uglavnom sve joj odgovara. Voli povući crtu tako da nakon toga padaju sva pravila i onda radi bez kočnice. 🤣
Izgled neću komentirati jer se vidi na slikama a ne znam kako dolazi obučena jer kad sam ja stigao već je bila u radnoj odjeći samostojećima i štiklama.

Za sve upite obratite se njoj jer to je sve što znam a za više nisam zainteresiran. 😄

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/gospoda-41-g-oglas-5238764

Samo što ova izgleda puuuuno starija od 41 godinu. Mislim po slikama izgleda starija.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh