ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ponukan nečijom recenzijom da je Avi nakon prstenjačenja guze, dao da poliže prste... napravio sam isto... polizala ih je... iako je na njima bilo tragova njene kakice.... vjerujem da to više neću nikada doživjeti. Ava.... vrati se....
Ja bih je požvalio nakon toga s guštom... ... Dobar tek onom liku kaj danas ručak preskače
 
Ja msm da je ona dogurala do najviseg nivoa elitne prostitucije gdje njene usluge koriste drzavnici,poznat sportasi,politicari s ozbiljnim kešom a mafija posreduje,ove njene price ne prilazi mi nitko ovo ono to moze onoj svojoj sestri glupavoj pricat haha
Nemora znacit, cura je iz imucne obiteji nemora odma biti prostituka.. moje skromno misljenje. A sestra joj je radila u jednoj zubmoj ambulanti i cuo sam da je normalna skroz i da nije ko Marija
 
Bonasice su napredovale malo, da ti je odmah rekla da trazi bon samo bi okrenuo oglasnik i trazio dalje, ovako kad si vec dosao na neku izmisljenu adresu i izgubio vrijeme i onda ti kaze uplati 100 bon a ostalo na ruke, veca je vjerojatnost da ce netko popusiti tih 100 jer u nama uvijek cuci onaj mali znatizeljni vrag koji misli pa mozda nije fejk, a kad si vec izgubio i vrijeme onda proba i sa tih sto i na kraju si izgubio i vrijeme i pare. Ali na svu srecu i za to postoji lijek, koji se zove dve sim kartice, nazoves dogovoris, pricekas pola sata, nazoves opet da si na adresi pa ako trazi bon nisi izgubio vrijeme na put ni pare za gorivo il sta ja znam vec, ukoliko ispadne da je zenska stvarna, nazoves s drugog broja i dogovoris opet,malo promjenis pristup i put pod noge. Jbg, stvarne fufice ce pizdit zbog toga, ali svaki pocetak je tezak.
Slažem se u potpunosti 👍
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh