ZAGREB - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa, zna li neko nekom dobro mjesto u ZG da se moze iznajmit na kratko vrijeme? App, hotel ili slicno?
Hvala
 
Buduci da je u Rijeci vjecna suša (ironicno posto kisa pada zadnjih 20 dana) nekad odem do Zagreba bacit nesto pod jaja al sam prosli puta izvisio.
Zanimalo me dalli ivi iskusniji lokalci mozete savjetovati koje je nabolje vrijeme u danu za brzi i ispjesan dogovor? Ili mozda dan u tjednu vise igra ulogu?
Thx
 
Buduci da je u Rijeci vjecna suša (ironicno posto kisa pada zadnjih 20 dana) nekad odem do Zagreba bacit nesto pod jaja al sam prosli puta izvisio.
Zanimalo me dalli ivi iskusniji lokalci mozete savjetovati koje je nabolje vrijeme u danu za brzi i ispjesan dogovor? Ili mozda dan u tjednu vise igra ulogu?
Thx
Od 10h do 15h ti radi najvise njih, od ponedjeljka do petka.
 
Jel bio netko?
 
I ovo?
Izvoli šefe…
Inace,ovo su iskustva i recenzije…
Pitanja postavljaš u temi “jel bio tko”

 

Palmoticeva, apartman u podrumu zgrade, 800 trazila za sat vremena, lak dogovor cak, ali i okret ma vratima, mlada ali gadna u faci, sto je pokusala sakriti ogromnim kolicinama sminke, rijetko se okrenem al mislim si za 800 zelim bar da je mogu gledati
jel stvarno tolko gadna?
 
Ava - nekada Ewa


092/406-3539


Ava je isto dugo na sceni , nekad se oglašavala kao Ewa .
Lokacija : Kvatric - Domjaniceva

Maserka:
- rane 40-te , tamnoputa , visina jedva 165cm , možda i niza , manja guza, cice 2
- talijanski tip žene
- mali stan sa stolom u kuhinji , iza prostor s madracom na podu za B2B i akciju
Ponuda :
- masaža na stolu s ručnim HE 200 , 30 min
- masaža na stolu s oralom 400
- B2B na madracu , oral i sex 400-600 (stvar dogovora)
- masira gola u B2B varijanti , klizi nauljenom tijelom potpuno gola
- oral bez kondoma
- sex traje dok nije gotovo , nema žurbe

Zaključak :
Preporuka za one koji žele solidnu masazu na stolu , žena fakat masira , a radi i sve ostalo isto kao i Sara na Sv. Duhu . Tko nije probao , vrijedi otići na opuštanje , žena definitivno zna sto radi .
Nazalost , Awa vise nije u Zg, Bila je dobra , masirala za pravo ali i i za dobri akciju , prava jebozovna milf-ara . Steta
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh