ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ljudi probajte preko fejsa,instagrama,badoo-a
Malo komunikacija,zencija i vrlo lako se uspije.
Ubijala me ženska tijelom i facom, znači tip top i rekoh idem joj ponudit druženje uz naknadu.
Počela ispitivati kako bi to funkcioniralo, objasnim sve i ništa ona.
Jučer mi poslala poruku "vrijedi li ponuda jos"
Iste sekunde mi skočio kao da imam 17g
Poslala mi koju sexy fotku i danas idem k njoj.
Druženje par sati 800kn
Nemojte me pitat za kontakt ili podatke jer cura je rekla da nikad nikom ne smijem reći.
Prije tog milfica 45g silikoni,svaki dan teretana, jeben izgled.
Znači može se naći i bez oglasa ,samo treba pitati i biti uporan.
Puno ih ima kojima nisam ni ponudio lovu pa riješim ovako.
PO je katastrofa, fizički nema baš neke ženske za kojom bi se okrenuo i rekao gle picke pa sam se bazirao na ove koje se tim ne bave ali lova je lova
I jesi rijesio zemsku na kraju?
 
Je li to Mery iliti kisela pizda, radi uvijek na Malešnici ili Španskom, bio sam zadnje kod nje negdi 2015/16 do kad sam živio u Zagrebu.
Mislim da nije baš u redu pisati o njoj kada i sam kažeš da si bio kod nje 2016.
Cura se sigurno promijenila.

I nije mi jasno zašto si toliko siguran da je ova cura iz oglasa baš ta cura kod koje si ti bio prije 6 godina.
 
Pozdrav,
Evo u Zagrebu sam danas do 16,17.
Moze netko preporucit nešto naše do 30 godina max.
U Rijeci sami EEG i skupo,a nemozes dvije rijeci progovorit jer nisu nase.
 
Naravno ako moze neka masaza prije toga sa završetkom isto dolazi u obzir.
Tipa studentice.
Najbitnije mi da je lijepo za oko.
Moze u privatno kontakt.
 
Mislim da nije baš u redu pisati o njoj kada i sam kažeš da si bio kod nje 2016.
Cura se sigurno promijenila.

I nije mi jasno zašto si toliko siguran da je ova cura iz oglasa baš ta cura kod koje si ti bio prije 6 godina.
Je siguran sam 100% da je ona ako se baba javlja, zna se i ona javit ali rijetko.
Cura je zgodna ali na nečem ziher je.
Bila je izbor kad nisi imo nešto bolje na brzinu, ili kad nisi mogo dobit nikoga, a tad je na Plavom imala nekoliko profila Lana, Mery itd.
Po recenzija ma sigurno se nije promijenila, em nemoj ovako, nemoj onako, zajaši te onda ode do babe u kuhinju pa klafraju, pa se vrati, guziš ju onda se makne pa na mobitel se javlja.
Tad sam se pokupio i više ju nisam zvao.
 
Je siguran sam 100% da je ona ako se baba javlja, zna se i ona javit ali rijetko.
Cura je zgodna ali na nečem ziher je.
Bila je izbor kad nisi imo nešto bolje na brzinu, ili kad nisi mogo dobit nikoga, a tad je na Plavom imala nekoliko profila Lana, Mery itd.
Po recenzija ma sigurno se nije promijenila, em nemoj ovako, nemoj onako, zajaši te onda ode do babe u kuhinju pa klafraju, pa se vrati, guziš ju onda se makne pa na mobitel se javlja.
Tad sam se pokupio i više ju nisam zvao.
ma ona je, bio sam kad je bila na malesnici i imala plavu kosu, sad je crnka, isti sve samo sto mislim da ovaj put nije bilo babetine, steta jer je slatka u faci i ima dobro tijelo i sise
 
Pozdrav momci, novi sam ovdje, da li ima tko info za cure koje bi odradile dvojicu, frendu je roćkas pa reko da se počastimo.
 
Jel bi netko mogao napraviti svjezi rezime the best sa plavog, sa kratkim opisom usluga, cijene i slicno..
To bi bilo super
Mislim da se pola njih ne moze dobit vise
Tako da i mi koji nismo iz Zg mozemo planirat kad idemo prema metropoli sa nekakvom sigurnoscu sto cemo dobiti
Ono sta sam ja dosad popamtio i sto mi se svidja na prvu
Ana Rudes(jel to ona sta voli squirtat)
Marina DS
Olja srpkinja
Aleksandra brineta
Dea(jel to lijepa zena u oglasu)
Ema Crna
Natalija
Crna pantera
Hornybabe...
 

Cisto da spomenem prevaru. Cura mi posalje "verificirane" slike... Prođem pola grada. Sve dogovorimo, dodjem tamo i onda mi kaze da ne radi sa gotovinom nego samo preko uplate na tisku...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh