ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ajde konju gledaj svoja posla. Pitam kaj me zanima, ako netko želi odgovoriti neka odgovori, ako ne, nikoga ne tjeram. A ako ti i ovaj seljak mario30 nastavite s vrijeđanjem, stisnut ću "prijavite" ispod vaših postova.
Tema su recenzije i normalno je da se pita kaj se dobije kod pojedine cure, ne vidim kaj je tu loše.
o jbt, kažeš ne možeš dat vise od 300kn a želiš bit sa ženom posto nisi nikad, nemaš kinte kažeš? cuvaj ovaj mjesec tih 300 kn do idućeg mjeseca, imat ćeš 600 i s tim komotno možeš dobit sex u Zagrebu. da si sve ove mjesece kolko tuguješ i jadas se stavljao 300kn sastrane posto nikad nisi bio sa ženskom dosad si mogao platit stagod ti srce pozeli. Il to ne razumijes il si trol. Ako napišeš da ne možeš ustedit onda se mani ovog biznisa a i žena. pozz
 
Zasto je ema črna odjednom nestala s ja sam tako zelio probat te sise velike,daj netko nek me preporuci idem rijetko al kod kvalitetnih pazim koliko mogu
 
Bio neki dan kod Sandre Petrokov poznata mi je otprije ovako zenska al nisam sigurno dugo bio ako sam bio haha.

Nemam sta puno rec povoljna 200 oral 300 seks bar je meni ponudila,cista,uredna lijepe prirodne grudi,dupe solidno ona zena neznam bar 50g ima ne mogu procjenit jer je ono u dobroj formi izgledom za svoje godine, simpaticna stvarno sve pohvale.

E sad meni je minus sto ono radi do 21 kako kaze i tu prode bar 10 likova dnevno al jbg tako je kod svake,prometno poprilicno.
Za mene oral 9/10 tesko je dat 10 ikome haha
 
Bio neki dan kod Sandre Petrokov poznata mi je otprije ovako zenska al nisam sigurno dugo bio ako sam bio haha.

Nemam sta puno rec povoljna 200 oral 300 seks bar je meni ponudila,cista,uredna lijepe prirodne grudi,dupe solidno ona zena neznam bar 50g ima ne mogu procjenit jer je ono u dobroj formi izgledom za svoje godine, simpaticna stvarno sve pohvale.

E sad meni je minus sto ono radi do 21 kako kaze i tu prode bar 10 likova dnevno al jbg tako je kod svake,prometno poprilicno.
Za mene oral 9/10 tesko je dat 10 ikome haha
Može kakav link od Sandre Petrokov u box ili ovdje ?
 

Da riješimo jednom zauvijek.
Čitam recenzije i ima dosta oprečnih mišljenja.
Na telefon se javlja neka baba(barem se meni tako čini po glasu).
Kaže meni baba 400/600, ako hoćeš duboko grlo onda je 800/1000, a ako hoćeš još i anal je 1000/1200.
Dođem tamo, cura onako dosta mršava male cicice(ja nebi rekao da liči na ovu na slici) kažem joj komplet, kaže ne radi duboko grlo, ali kao može svršavanje u usta, anal ću vidjet ako ću moći(na kraju ništa od anala)
Pušenje katastrofa 2/10
Sex(jahanje)4/10
Neda se dirat praktički nigdje, boli ju ovo, boli ju ono.
Dojam da želi završit što prije.
Još me tražila da joj kupim pljuge kad dolazim i kupim joj(da bi pitala kolko sam kriva, ništa) pa sam ju tražio pare na kraju.
Korčulanska 4 je adresa.
Generalni dojam mi je katastrofa.
Ovo mala je super ako zelite uvrnutu zabavu a ne sex, ima blago pomaknut smisao za humor, al to mi pase jer volim luđakinje, lijepa, mlada pa je jos zgođušna, al nece to jos dugo trajat, meni je bilo jako zabavno, al ni ja nisam bas najnormalniji. Ako trazite klasicnu uslugu, i ocekujete dobar sex, nemojte je zvat, razocarat cete se.
 
Ovo mala je super ako zelite uvrnutu zabavu a ne sex, ima blago pomaknut smisao za humor, al to mi pase jer volim luđakinje, lijepa, mlada pa je jos zgođušna, al nece to jos dugo trajat, meni je bilo jako zabavno, al ni ja nisam bas najnormalniji. Ako trazite klasicnu uslugu, i ocekujete dobar sex, nemojte je zvat, razocarat cete se.
Kakvu uvrnutu zabavu?
Sta je losa u seksu?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh