ZAGREB - Iskustva & recenzije

Evo da se još malo nadovežem, da ipak post bude vezan uz ovaj forum. Odi jedno dopodne/ poslijepodne kod Marine DS ( Dom sportova) ( meni osobno naj s PO-a) ili kod Tine Trešnjevka ( nekad Siget, nisam bio ali većina ovdje kaže da je dobra) i poslije toga na gore spomenute ćevape u Budweiser na Trešnjevku. :) Sve je to blizu i spojivo i imaš lijep provod. :)
 
Evo da se još malo nadovežem, da ipak post bude vezan uz ovaj forum. Odi jedno dopodne/ poslijepodne kod Marine DS ( Dom sportova) ( meni osobno naj s PO-a) ili kod Tine Trešnjevka ( nekad Siget, nisam bio ali većina ovdje kaže da je dobra) i poslije toga na gore spomenute ćevape u Budweiser na Trešnjevku. :) Sve je to blizu i spojivo i imaš lijep provod. :)
Marina Ds nema oglas nit joj zvoni mobitel
 
Hvala ekipa za preporuke cevapa,otišao sam u zdravljak sport na zapruđu, cevapi 50kn , porcija je kolicinski dobra ali cevapi nisu ništa posebno , ukusni jesu ali jeo sam dosta bolje u Osijeku odakle sam inače, u svakom slučaju hvala 🥰
 
Ta ženska je prestala raditi dok su mobiteli još imali monokromatske ekrane, a korona je bila samo patent na nečijem kompjuteru. Ni Tea McDonald's Kruge (ex Borovje) već godinu i pol nema oglas. Stara garda se polako umirovljuje i dolaze neka nova lica. Nasreću, nitko nije nezamjenjiv...
Marina DS nema oglas ali radi sa stalnim klijentima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh