ZAGREB - Iskustva & recenzije


Jel to ona Maja iz zagorja?bila crna,mislim da je plava sad.
Ima tko kakvu info?recenziju?
 
Nije, to je Antea Jukiceva nekad, sad ne znam di je, cura radi samo masaze i B2B ;)
B2B za preporuku+drkica, nema pusenja niti jebanja u ponudi!
 
Da se kratko osvrnem na ogl.
,,djevojka smede kose,,
Bio sam. Ono sto mogu reci sa sigrnoscu da su slike I godine stvarne.
Dakle cura je iznimno zgodna,za razliku svega I svacega sto se nudi I krije iza drugih oglasa.
Svakako dajem veliku preporuku I svratit cu ponovo.
Oko lokacije I svega ostalog cu biti diskretan.
Poziv I dogovor.
 
Da se kratko osvrnem na ogl.
,,djevojka smede kose,,
Bio sam. Ono sto mogu reci sa sigrnoscu da su slike I godine stvarne.
Dakle cura je iznimno zgodna,za razliku svega I svacega sto se nudi I krije iza drugih oglasa.
Svakako dajem veliku preporuku I svratit cu ponovo.
Oko lokacije I svega ostalog cu biti diskretan.
Poziv I dogovor.
Dajes preporuku a nikakve recenzije, sta nudi, koliko trazi itd, vrlo zanimljiva recenzija prika moj..
 
Da se kratko osvrnem na ogl.
,,djevojka smede kose,,
Bio sam. Ono sto mogu reci sa sigrnoscu da su slike I godine stvarne.
Dakle cura je iznimno zgodna,za razliku svega I svacega sto se nudi I krije iza drugih oglasa.
Svakako dajem veliku preporuku I svratit cu ponovo.
Oko lokacije I svega ostalog cu biti diskretan.
Poziv I dogovor.
Kakav ocajan potez pimpa ili same djevojke na povecanje posla🤣 Recenzija nikakva, apsolutno nista nije receno osim da ti vjerujemo na rijec, a to povjerenje smo stekli jer si do sada pisao/pisala i o ostalim curama? Recenzije ostalih korisnika za ovu djevojku/tebe ne govore bas o zadovoljstvu uslugom, zasto bi tebi sad odjednom morali vjerovati? Zvuci mi da je bolje ga doma izdrkat nego otic kod nje.
 
Erotik djevojka
095/549-2760

Plavusa u kasnim 40-tim , krupna i čvrsta žena , velika stražnjica , čvrsta bez celulita , velike grudi , dobre 4-ke , možda i 5-ce.

Lagan je dogovor , ali jako ju je teško dobiti na telefon

Ako idete kod nje , onda je radnja u njezinom stanu , Cvjetno naselje , Veslačka.
Prostor je uredan , a akcija se odvija u dnevnom boravku na razvučenoj garnituri .
Cistu plahtu stavlja pred vama , cisti ručnik i obavezno tuširanje .
Oral je bez kondoma i odgovorno tvrdim jedan od najboljih koje sam dobio u posljednje vrijeme .

U sexu je raspoložena za sve pozicije , moram napomenuti da je jako uska dolje tako da je doživljaj potpun.
Vrijednost kod nje u stanu je 350/500 , ne znam koliko traži ako dolazi kod vas , nisam ju pitao. Anal ne radi .

Zakljucak :
Meni osobno jedna od dražih Milfica , profesionalna i kulturna . Voli puno pricati , koga smeta neka se iskopča . Fizički izgleda kao dobro držeća mama .
Jel to ona na slici ?
 

Iako se sve već zna o njoj, opet sam išao nakon dugo vremena kod Tine. Jednostavan i lak dogovor, čekao je još 10 minuta jer je imala nekoga u stanu. Uredan prostor, čisti rucnici i posteljina. Ona dosta ljubazna i općenito mi se sviđa njen pristup.
Prvo započinje s masažom leđa koja mi je stvarno godila. Prelazi na pušenje, pa smo izmjenili par poza. Na kraju sam joj ga posteno zaprdio u šupak (zbog toga sam i došao jel 😀 ). Prije dolaska cca sat i pol sam drmnuo jednu kamagru tako da mi sad kurac stoji ko stup pa si razmišljam da kresnem još neku 😀
Oral bez, ostalo s kondomom.
Cijena 500 kn što je po meni možda najbolji omjer uloženog i dobivenog. Tko nije bio jednostavno mora.

Facu malo nagrizlo vrijeme, a tijelo super ,pogotovo guza.

Ne kužim nikako ovo zadnje "tijelo super". Ok, ukusi su različiti, ali, ... kaj vama nije ta cura debela hebo vas ja??? Ok, ajde, nije prasica debela ali da ima primjetan višak kilograma i da je fakat teška kad se sjedne na tebe jebiga je. Ima je fakat dosta, guzičetina i trbuh i bokovi prilično salasti, umjetne sise isto mali turnoff jer je malo pretjerala i pretvrde su, mislim da je to fer reći da ljudi znaju jer svi je tu hvale. Oral i svršavanje u usta - super, daje u guzu - super ali hebemu mater, debeljuškasta je cura i zakaj to nitko ne veli jasno i glasno? Nervira me jer zbog nekih opisa ovdje i i ja sam popušio, došao na adresu, očekujem jedno a dočekalo me nešto sasvim drugo.
 
Da se kratko osvrnem na ogl.
,,djevojka smede kose,,
Bio sam. Ono sto mogu reci sa sigrnoscu da su slike I godine stvarne.
Dakle cura je iznimno zgodna,za razliku svega I svacega sto se nudi I krije iza drugih oglasa.
Svakako dajem veliku preporuku I svratit cu ponovo.
Oko lokacije I svega ostalog cu biti diskretan.
Poziv I dogovor.
Jedino šta je kod nje dobro je što uživo izgleda bolje nego na slikama.

Najviše smeta što je obavezno tušranje, a štopericu starta od kad udješ u stan. Uz to je nezainteresirana, lijena i ne smeš ju ni ljubit ni prstenjačit , ma niš!
 
Ne kužim nikako ovo zadnje "tijelo super". Ok, ukusi su različiti, ali, ... kaj vama nije ta cura debela hebo vas ja??? Ok, ajde, nije prasica debela ali da ima primjetan višak kilograma i da je fakat teška kad se sjedne na tebe jebiga je. Ima je fakat dosta, guzičetina i trbuh i bokovi prilično salasti, umjetne sise isto mali turnoff jer je malo pretjerala i pretvrde su, mislim da je to fer reći da ljudi znaju jer svi je tu hvale. Oral i svršavanje u usta - super, daje u guzu - super ali hebemu mater, debeljuškasta je cura i zakaj to nitko ne veli jasno i glasno? Nervira me jer zbog nekih opisa ovdje i i ja sam popušio, došao na adresu, očekujem jedno a dočekalo me nešto sasvim drugo.
Joj ni ja isto ne volim kad su im tvrde sise ko kamen
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh