ZAGREB - Iskustva & recenzije

Ista o ovoj??? Danas bi navratio do nje, a ne mogu ovdje naci recenziju o njoj!

 
Ima tko kakav info o ovoj
 
izgleda da je svima super , svi je hvale . a ja doživio neugodno iskustvo nedavno

Nakon laganog dogovora za jedno popodne u 3 sata za 400kn , došao do nje sa 15min zakašnjenja zbog prometa , parkinga jer je nemoguće parkirat u toj ulici pa morate kružit ; zatvorila mi vrata pred nosom uz riječi ja imam 42godine prestara sam za tebe ti imaš 21 ( nemam tak malo o_O), mislim mogla je bar reč da joj neki drugi dolazi na sat vremena , a ne prenavljat se tak na ulazu , rekel bi ženska prosječnog izgleda u kasnim tridestima neče primit normalnog 85kilaša 😞

kako me nakon svake recenzije dočeka više privatnih poruka di se nalazi , koja zgrada , koji broj , koji kat i takve gluposti sad ću napisat neku slučajnu lokaciju - kurčevina 60 prizemlje

4 glave završile na aparatu i vočkicama - skoro sam sat vremena igral umjesto jebanja
Cura cca 40 ili rane 40te, po recenzijama sam izabrao idem kod nje pa di puklo…. Dođem otvori vrata i ostanem paf, neuredna, skuzila je da sam ostao prestravljen, veli ne moramo ništa neki si ne pasu i ne moraš ostati…. Velim joj ipak idem, izađem van i velim bolje bacit na nešto drugo taj novac. Uglavnom, neuredna, izgled loš, sise ima napumpane u nekoj košulji zgužvanoj, neznam iskreno koga pali to kad je neuredna žena i u licu jako loša, a pogotovo kad laže godine!
Da neznam sto radi u krevetu, dovoljan mi je prvi dojam da se okrenem i odem!
 
ja sam bio ovog ljeta kod nje još je ćekao pola sata kao nije u prostoru kad sam došao na vrata i vidio je pao mi mrak na oći al aj kad sam već tu idem uzeo pola sata uzela pare odnese u sobu i vrati se poćne me ljubitija reko aj ga puši poćne ona to i kaže da joj hladno a u stanu 35 stupnjeva 7mjesec ode po deku zamota se i nastavi pušiti
pita me oću jebat sad i kako ću i veli da nema kondoma ali možemo i bez da joj nije problem...
tad skužim da je mala sva po rukama ispikana od igle i izmedju prstiju strašno...kažem joj da nastavi pušiti da žurim svršim joj u usta po licu i dižem se s kreveta ona jadna guta tu spermu briše se pitam ju ima rućnik ili maramice da se obrišem pruži mi deku s kojom je bila zamotana da se mogu s njom obrisati
mislim da je bila u krizi falilo joj droge i imao sam osjećaj da je još netko bio u tom stanu...
nebi nikom preporućio da ide k njoj
Jako velika šteta za ovu curu. Igrom slučaja znam ju od prije 5+ godina kada se bavila normalnim poslovima i radila kao normalan svijet. Mogu reć da je bila jako lijepa cura.
Nažalost droga ju je upropastila i frajeri narkomani.
Iskreno, pitsnje je dana kad će se predozirat i mislim da je preduboko u to sranje otišla.
Najmanje što možete je da ne idete kod nje
 

nije zgodna curka već ružna baba. ali kad sam već dolazio ajde bar oral, ne da mi se ni masaža ni jebanje babe, ali oral je par ulazaka do pola i najbrže drkanje mog života. katastrofa. uštedite si trud i preskočite
 

nije zgodna curka već ružna baba. ali kad sam već dolazio ajde bar oral, ne da mi se ni masaža ni jebanje babe, ali oral je par ulazaka do pola i najbrže drkanje mog života. katastrofa. uštedite si trud i preskočite
Ali mi i dalje nije jasno kak babe stave slike od pičketina duplo mlađih i da je dobra milf razočarao bi se nakon slika
 
Jako velika šteta za ovu curu. Igrom slučaja znam ju od prije 5+ godina kada se bavila normalnim poslovima i radila kao normalan svijet. Mogu reć da je bila jako lijepa cura.
Nažalost droga ju je upropastila i frajeri narkomani.
Iskreno, pitsnje je dana kad će se predozirat i mislim da je preduboko u to sranje otišla.
Najmanje što možete je da ne idete kod nje
Jebate ..
Pa prema prijasnjim recenzijama Tina je bila u top5
3-4 puta sam je uhvatil na telefon ,ali nikako nismo mogli usaglasiti termine ..
I onda procitam ove tadnje 3 ili 4 recenzije .
 
ne znam kaj vi brijete bio sam kod tine još kad nije imala silikone i nije nikada bila neuredna i što se face tiče nije mi grda, nisam bio par mjeseci, al ne vjerujem da se toliko srozala
 
Pozdrav,

s obzirom da ima jako puno recenzija o:

odlučio i ja posjetit.

Dakle, dogovor jako jako lagan, zoveš, pošalje ti poruku i dogovorite se u principu u minutu.
Dolazim na lokaciju, otvara cura, gola već, jako pristupačna, normalna rekao bi.
Masaža, veoma veoma dobra, stvarno bolju masažu ne znam da li sam imao.
Što se pušenja tiče, također dosta dobro, jedino znači što ti kaže da kad ćeš svršit kažeš (nema u usta, već je po sisama). Možeš je dirati gdje hoćeš.

E sad, što su komentirali već, cura je nabita, baš sandra perković fazon, kratka kosa.
Tako da, nekome ne bi bila baš napeta u smislu fizičkog izgleda, fali te ženstvenosti, tako da ekipa kojoj bi možda smetalo to, savjetujem da preskoče. Ekipa koja hoće kvalitetnu masažu, ugodan razgovor i normalnu žensku, onda dapače.
Cijena je 300, što je po meni dosta jeftino s obzirom da dobiješ jebenu masažu i još ti ispuši.
Da skratimo, svima dobro poznata dea siget. Po mom skromnom misljenju najbolja masaza na plavom. Nije skupa, a bome za te novce se fino hebe i dobro pusi
 
mene bi bilo strah da me Sandra masira, ne usudim se ovu nazvati
Zovi, ako želiš dobru, ali vrlo dobru masažu jer cura ima jake ruke i zbilja zna masira, a zna i dobro popljugat kitu tak da zanjemiš i van izlazi s ošamućen, a po izgledu je u licu prosječna(nipošto ružna, ima čisto lice i dobre zube)ima jake noge i guzicu al sve je to utegnto...
 
Zovi, ako želiš dobru, ali vrlo dobru masažu jer cura ima jake ruke i zbilja zna masira, a zna i dobro popljugat kitu tak da zanjemiš i van izlazi s ošamućen, a po izgledu je u licu prosječna(nipošto ružna, ima čisto lice i dobre zube)ima jake noge i guzicu al sve je to utegnto...
Slažem se sa svim ..
Bio prije mjesec dana ...
 
Zovi, ako želiš dobru, ali vrlo dobru masažu jer cura ima jake ruke i zbilja zna masira, a zna i dobro popljugat kitu tak da zanjemiš i van izlazi s ošamućen, a po izgledu je u licu prosječna(nipošto ružna, ima čisto lice i dobre zube)ima jake noge i guzicu al sve je to utegnto...
Nadodao bih i jako lijepe cice trojkice
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh