ZAGREB - Iskustva & recenzije

Zovi, ako želiš dobru, ali vrlo dobru masažu jer cura ima jake ruke i zbilja zna masira, a zna i dobro popljugat kitu tak da zanjemiš i van izlazi s ošamućen, a po izgledu je u licu prosječna(nipošto ružna, ima čisto lice i dobre zube)ima jake noge i guzicu al sve je to utegnto...
Jel prekida masažu odmah nakon prvog svršavanja ili možeš koliko god u tih 45min (ili koliko vec)?
 

Dogovorio, salje poruku kasnit ce, zove kaze da ce zvat kasnije, ne javlja se.
 
dali je netko bio u kontaktu ili se upoznao sa nekom tenom?
dosao sam do njenog kontakta preko poznanika,nesto malo se cuo s njom al rekoh bolje da tu provjerim.
Ugl,prestavlja se kao Tena,iz Beograda je,tu studira i garantira kao vrhunsku masazu i sve ostalo.
 

Iako se sve već zna o njoj, opet sam išao nakon dugo vremena kod Tine. Jednostavan i lak dogovor, čekao je još 10 minuta jer je imala nekoga u stanu. Uredan prostor, čisti rucnici i posteljina. Ona dosta ljubazna i općenito mi se sviđa njen pristup.
Prvo započinje s masažom leđa koja mi je stvarno godila. Prelazi na pušenje, pa smo izmjenili par poza. Na kraju sam joj ga posteno zaprdio u šupak (zbog toga sam i došao jel 😀 ). Prije dolaska cca sat i pol sam drmnuo jednu kamagru tako da mi sad kurac stoji ko stup pa si razmišljam da kresnem još neku 😀
Oral bez, ostalo s kondomom.
Cijena 500 kn što je po meni možda najbolji omjer uloženog i dobivenog. Tko nije bio jednostavno mora.

Facu malo nagrizlo vrijeme, a tijelo super ,pogotovo guza.
 

Iako se sve već zna o njoj, opet sam išao nakon dugo vremena kod Tine. Jednostavan i lak dogovor, čekao je još 10 minuta jer je imala nekoga u stanu. Uredan prostor, čisti rucnici i posteljina. Ona dosta ljubazna i općenito mi se sviđa njen pristup.
Prvo započinje s masažom leđa koja mi je stvarno godila. Prelazi na pušenje, pa smo izmjenili par poza. Na kraju sam joj ga posteno zaprdio u šupak (zbog toga sam i došao jel 😀 ). Prije dolaska cca sat i pol sam drmnuo jednu kamagru tako da mi sad kurac stoji ko stup pa si razmišljam da kresnem još neku 😀
Oral bez, ostalo s kondomom.
Cijena 500 kn što je po meni možda najbolji omjer uloženog i dobivenog. Tko nije bio jednostavno mora.

Facu malo nagrizlo vrijeme, a tijelo super ,pogotovo guza.
 

Iako se sve već zna o njoj, opet sam išao nakon dugo vremena kod Tine. Jednostavan i lak dogovor, čekao je još 10 minuta jer je imala nekoga u stanu. Uredan prostor, čisti rucnici i posteljina. Ona dosta ljubazna i općenito mi se sviđa njen pristup.
Prvo započinje s masažom leđa koja mi je stvarno godila. Prelazi na pušenje, pa smo izmjenili par poza. Na kraju sam joj ga posteno zaprdio u šupak (zbog toga sam i došao jel 😀 ). Prije dolaska cca sat i pol sam drmnuo jednu kamagru tako da mi sad kurac stoji ko stup pa si razmišljam da kresnem još neku 😀
Oral bez, ostalo s kondomom.
Cijena 500 kn što je po meni možda najbolji omjer uloženog i dobivenog. Tko nije bio jednostavno mora.

Facu malo nagrizlo vrijeme, a tijelo super ,pogotovo guza.
Ona jos uvijek na Tresnjevci?
 
Ovako.
Dakle.
Recenzije redom.
Bio sam sa dosta zena s plavog oglasnika
Svakoj dodajte minimalno 5 god

Sve su po 400-500kn pola sata.


Amy (mala plava, sad je u rijeci)
Losa usluga. Mala sitna i prestrasena. Ko da se jehes sa mrtvacem. Nisam ljubitelj makrofilije.
Probao, ne bih vise.


Agramerice, (dvije tete), bjezite glavom bez obzira..Uzas od prostora i od baba.


Ana 23, ona je na slikama,top tijeli ali radi samo masazu, ni dirat ne smijes, uzas..sve recenzije za nju su istinite.
Posvadao sam se s njom.

Anakovac4 korisnicko ime, cura 27 god(navodno)
Ok cura,malo preplasena,simpa...Bio sma nekoliko puta kod nje(ako se nijedna druga nije javila).
Dvaput je netko bio u istom prostoru. Vjerujem da neki svodnik. Jednom te poznaje, drugi put ne. Jednom prilikom mi je sapnula na uho da nas netko gleda i da nema diranja ni nista,samo seks.
Uzas.
Ne vracam se vise.

Tea 29 kruge (30god je bilo prosle godine, to valjda ide u minus. Ok,srednja zalost. Ni dobra ni losa

https://www.oglasnik.hr/osobni-kont...sramiti-nazovi-me-neces-pozalit-oglas-4864889 (ima barem 43) prestrasena, boji se da nitko od susjeda ne cuje,morao sam stubistem umjesto liftom.(bilo je to na kvatricu),
Ponudila me koksom, ali nisam htio... seks ok,mada nisam htio dirat,bio je netko prije mene.dlakava(meni ne smeta).


Temperamentna zgodna crnka
Onako...Na slikama je bolja nego uzivo. Barem meni. Dosta je ona "velika i jaka" da se tako izrazim.
Rjesava ljude ko na traci... ne stigne se ni oprat valjda. Ne vracam se.

Nina 50. Starija gospoda,plava, mrsava. Meni osobno,simpa zena, pricali smo dosta, ne gleda na sat. Kod nje sam se vratio par puta.

https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/brineta-25-oglas-4878565 ta je na 8 katu ako se ne varam, ok je cura ali ne bih se vratio.


https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/za-predivan-dan-i-divan-san-oglas-4871050
Deseti kat. Usluga ok, ona je na slici, vratit cu se opet.

Bila je jedno vrijeme jedna iz srbije,sad se bratila u BG, Sanja. 40 god (znaci 45 pravih).
Meni osobno dobra, kod nje sam bio dosta puta, puno puta smo i kavu popili prije.
Razgovsrali it sko..Ima psa ali mema veze..Gledao je decko. Radi i Anal.
Dala mi je svoj privatni broj, picka malo dlakava,brazilka.

Sara 44, takoder, meni je zanska cist ok, ona je na slikama , stan je dobar,uredan, docek u samostojecima i haljinici, bio sam dvaput kod nje, dvaput je svrsila, bas je uzivala , vidjelo se na njoj.

Antunovic...Sve sto je u okolici toga, rade ga izdrkajte...
Dosao.kod neke plave milfare, nema oglasa vise...Dogovor je bio u 6, ja vekao 1h ispred te galerije. Jebem ti mater ono... odradila me na brzinu preko kurca, uzela pare i idi van.
To je neka mafija u igri, treba im doc sa kalasem gore i izresetati ih
...Bahato i bezobrazno.
Takoder rjesava se ko na traci.


"Radim samo nocu"
Mala sitna, 150cm
Nije dobra ali je dobro dosla.
To je ono kad se nijedna ne javlja ali si toliko ugrozen da zoves redom, ne biras...
Onako... Drogira se,bez daljnjeg.
Odmah ti ponudi bez kondoma, mozes i svrsit u nju...Jebo sam s gumicom,naravno,.
Ne bih se vratio vise.

Ima ih jos ne znam ni ja ,samo se ne mogu sjetit..Uglavnom, 90 posto PO su gabori, narkomanke i babe.
9 od 10 puta mi je bilo zao para. To je neki moj omjer.
Kurve su top u Njemackoj i Austriji.
Platis ali dobijes sto zelis.

Vecina je gubjtak vremena.
Napisem ako se sjetim jos koje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh