ZAGREB - Iskustva & recenzije

Bio kod pantere prije 7 dana...ocjena za nju 10/10
Jednostavno zena zna sve i stvorena je za ovo....jedini minus kod nje sto mi nije dala da uzmem malo duzi termin jer je imala zakazano i rekla mi da joj to moram najavit.
Oral je super, koliko lize kurac toliko i supak i jaja tak da moze potrajat to fino. Sex je minus sto nije na pravom velikom krevetu....moze se zavrsit u nju tako da je i to plus i uzimao sam i anal i to je bez kondoma pa plus dodatni za ljubitelje tog. Preporuka za nju, idem kod nje povremeno i super je to....pokusacu dogovorit s njom i nocni termin ako prihvati, par sati ili cijelu noc
Moze neki kontakt ili link od Pantere?
 
Znaci nakon dugo vremena konacno sam jucer uspio dobiti njeznu i maznu, dogovorimo sve uvjete, pitam moze u 17h, rekla je moze. Kaze ona kad si na lanistu zovi da ti posaljem adresu, dodem na laniste zovem ju i ne javlja se, mobitel ugasen. Posaljem joj poruku nek se javi ili ako ne moze, tj ako ima nekog neka kaze da ne cekam bezveze. Nakon 5 min dolazi poruka "kako nebi mogla Jaruscina 12f". Dodem ja tamo hodam ko budala ali te zgrade sa brojem 12f ni nema(ili ja nisam mogao pronaci). Zovem ja nju ne javlja se, posaljem poruku ne odgovara i tako pocekam jos 10 min mozda se javi, ali nista i tako sam opet ostao suhog kurca doma, a bas ju vec duze vrijeme ciljam.

Oglas: https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/njezna-i-mazna-oglas-4859729
Broj: +385917316449
Dal se moze javit u pp netko tko je bio nedavno.
 
Zasto blatis curu bezveze? Dal si se zapitao da mozda u tebi nije problem?! Evo bio nedavno kod nje 2 puta i opet cu ici jer je cura po izgledu u samom vrhu iz PO ako ne i najljepsa. A sta se tice usluge sve je super jedino sto vi drkađije nazivate pa ne dođete i onda vas ne zeli primiti. Cura ima svoje slike i stvarnih je 22g. Pusenje radi vrhunsko jedino je problem u vasoj higijeni pa joj se povraca od smrdljivih vasih kurceva, jos k tome vam nudi tusiranje pa bi mogli to malo bolje oprat. U akciji je super i po izgledu spada u sam vrh cura iz PO. Stoga vi drkađije koji nemate za kiflu i ne drzite do higijene ostanite doma i drkajte u smradu svog prostora.
Di joj je lokacija
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/temperamentna-zgodna-crnka-oglas-4723764
Lokacija blizina autobusnog, cijena 300 kn body to body, sex 400. Ok cura, simpaticna. Slike su njezine, ali sad je malo deblja. Sve u svemu dobra usluga. Pusi s kondomom, masira solidno. Seks nisam probao.

Sara crnomerec. Masaza na stoli 200 kn, body to body 300. Uzeo body to body, odlicno iskustvo. Malo je deblja, velike sise, faca malo losija. Svrsio po sisama, meni jedno od boljih iskustava. Minus je prostor, kao i mjesto za parking.
Ostale trenutno nemaju oglas pa drugom prilikom.
Di je na crnomercu?
 
Koja je to please link


 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh